Avrupa Konutları’ndan örnek konserler

Avrupa Konutları Atakent1 musiki korosu, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği için düzenlediği konserde engellilere özel araç bağışladı

Avrupa Konutları’ndan örnek konserler

23 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Avrupa Konutları markalı konut projeleri, her geçen gün artarken, oturumların başladığı sitelerde de düzenlenen etkinliklerle alışılagelmişin dışında bir site yaşamı oluşturuluyor. Site sakinlerinin oluşturduğu Avrupa Konutları Atakent 1 musiki korosu, düzenlediği konserlerle bedensel engellilere destek oluyor.

50 tekerlekli sandalye ve 1 araç bağışladılar
Avrupa Konutları Atakent 1’in musiki topluluğunun Sefaköy Kültür Merkezi’nde verdiği Türk sanat müziği konserleri sürürüyor. Yıl içinde gerçekleştirdiği ilk konserinde BEDD’e (Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği) 50 adet tekerlekli sandalye bağışında bulunan topluluk, geçtiğimiz günlerde verdiği konserle de engellilere özel rampalı araç bağışına vesile oldu. Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ve Avrupa Konutları İcra Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, engellilere özel aracın anahtarını BEDD Danışma Kurulu Başkanı Ediz Hun’a takdim etti. Türk sinemasının unutulmaz ismi Ediz Hun ise anahtarı 20 yıllık dostu BEDD Genel Başkanı Kemal Demirel’e verdi. Demirel, engellilerin hayata dönüşümü noktasında çok önemli yeri olan araç için teşekkür etti.

 
Proje Bilgisi: Avrupa Konutları