Avrupa Konutları TEM 2 nerede

3 blokta 414 konuttan oluşacak Avrupa Konutları TEM 2’de ticari alanlar da yer alacak

Avrupa Konutları TEM 2 nerede

emlakwebtv
Artaş Grubu tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları TEM 2, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYOile hasılat paylaşımı prensibi ile inşa ediliyor.

Avrupa Konutları, merakla beklenen projesini çok yakında lansmanını yapacak
Markalı konut projeleri arasında; sürdürülebilir kalite anlayışıyla, sunduğu ayrıcalıklarla ve müşterisine sağladığı yüksek prim oranlarıyla dikkat çeken Avrupa Konutları, merakla beklenen projesini çok yakında lanse etmeye hazırlanıyor.

Avrupa Konutları TEM 2 ile Artaş Grubu, sektördeki yatırımlarını hızlandırıyor
Bugüne dek inşa ettiği 11 bin konutun ardından yeni projesi Avrupa Konutları TEM 2’nin startını veren Artaş Grubu, sektördeki yatırımlarını hızla devam ettiriyor.

Aylardır merakla beklenen Avrupa Konutları TEM 2 projesinin hazırlıklarında sona yaklaşılırken, projenin çok yakında lanse edileceği belirtiliyor.

Avrupa Konutları TEM 2’de ticari alanlar da yer alacak
2009 yılında teslim edilen Avrupa Konutları TEM, bugüne dek konut projeleri arasında en çok prim yapanlar arasında yer alıyor. Müşterisine sağladığı yüksek prim oranıyla dikkat çeken Avrupa Konutları TEM projesinin devamı uzun zamandır merakla bekleniyordu. 3 blokta 414 konuttan oluşacak Avrupa Konutları TEM 2’de ticari alanlar da yer alacak.

Yeni projenin duyurulmasıyla birlikte yoğun talep gelirken, projenin çok yakında satışa sunulması bekleniyor.


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Avrupa Konutları TEM 2

Avrupa Konutları TEM 2 hakkında detaylı bilgi için: www.avrupakonutlari.com.tr

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları