Avrupa Konutları'nda örnek daireler hazır

Artaş İnşaat'ın Topkapı'da inşa ettiği Avrupa Konutları Kale projesinde örnek daireler ziyarete açıldı. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1'lerden oluşan toplam 599 daire yer alıyor

Avrupa Konutları'nda örnek daireler hazır

Topkapı'da Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale'de örnek daireler ziyarete açıldı. Toplamda 599 konutun yer aldığı Avrupa Konutları Kale projesi 2+1, 3+1  ve 4+1tipi dairelerden oluşuyor. Projede yüzde 77'lik satış oranına ulaşıldığı belirtiliyor.

 

Avrupa Konutları'nda örnek daireler hazır

 

Avrupa Konutları Kale: 870 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Lüks detaylara sahip Avrupa Konutları Kale'de örnek daireler ziyarete açılırken kalan dairelerin satışına da devam ediliyor. 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tiplerine sahip projede fiyatlar 870.000 TL'den başlıyor. Lüks ve konforun ön plana çıktığı Avrupa Konutları Kale'de daire büyüklükleri 102 ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 

Avrupa Konutları'nda örnek daireler hazır

 

Artaş'tan 650 milyon TL'lik yatırım
Kale Endüstri Holding'in Topkayı'daki arsası üzerinde Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale, 650 milyon TL'lik yatırım değerine sahip bir proje olma özelliği taşıyor. "Her Şeyin Başladığı Nokta" sloganıyla kamuoyuna sunulan projede 599 dairenin yanı sıra 30 mağaza ve 52 adet de ofis bulunuyor. 

Şehir içi ulaşımı açısından oldukça avantajlı bir noktada bulunan yatırım, Metrobüs ve tramvay duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Avrupa Konutları Kale projesinin daireleri deniz manzarasıyla da dikkat çekiyor. Az katlı yapısı ve peyzaj alanları içeren Avrupa Konutları Kale'nin teslimlerinin 2016 Temmuz ayında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupa Konutları Kale