Avrupa Kuleleri hızla yükseliyor

Artaş İnşaat tarafından Ataköy'e inşa edilen Avrupa Residence&Office Ataköy projesinde kaba inşaatın yüzde 63'ü tamamlandı.

Avrupa Kuleleri hızla yükseliyor

Artaş İnşaat'ın Ataköy'de inşa çalışmalarını yürüttüğü Avrupa Residence&Office Ataköy projesi büyük bir hızla ilerliyor. Projede kaba inşaatın yüzde 63'ü tamamlandı. 

Avrupa Residence&Office Ataköy nerede?
İstanbul'un en işlek ulaşım aksı Ataköy E-5'in yanı başında hayata geçirilen Avrupa Residence&Office Ataköy bölgenin en değerli yatırımlarından biri olarak gösteriliyor. Residens etabının yüzde 76'lık kısmının 3 ay içerisinde satıldığı projede kaletile ve lüks detaylar dikkat çekiyor. Avrupa Residence&Office Ataköy projesinden konut satın almak isteyenler için anlaşmalı bankalar aracılığıyla 12 aydan 120 aya kadar vadeli cazip ödeme planları da sunulabiliyor.

 

Avrupa Kuleleri hızla yükseliyor

 

Avrupa Residence&Ataköy projesi
Modern mimarisi ve iş yaşamının merkezindeki konumuyla yüksek bir yatırım değeri olarak dikkat çeken Avrupa Residence & Office Ataköy'de lüks rezidans daireler ve  boyutları 52 metrekareden 1.059 metrekareye kadar farklılaşan ticari alanlar yer alıyor. Projede toplam 165 rezidans daire ve 52 ofisin yanı sıra 15 dükkan da yer alıyor. 

615 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Avrupa Residence&Office Ataköy projesinde 1+1 ve 2+1 tipindeki rezidans daireler 615.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dairilereni büyüklüğü ise 69 metrekare ile 103 metrekare arasında değişebiliyor. 52 metrekareden başlayan büyüklüklere sahip dükkanlar için belirlenen başlangıç fiyatı ise 1.448.500 TL. Projede 238 metrekareden başlayan ofis&dükkanlar ise 2.334.100 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

350 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Avrupa Residence&Office Ataköy, 60 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Projenin 2016 yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor. 

"Avrupa Kuleleri hızla yükseliyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Avrupa Kuleleri hızla yükseliyor

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: Avrupa Residence & Office Ataköy