Avrupa Residence Office Ataköy’de yüzde 10 KDV indirimi

Teslimleri önümüzdeki Kasım ayında yapılacak olan Avrupa Residence Office Ataköy’de yüzde 10’luk KDV indirimi fırsatı sunuluyor

Avrupa Residence Office Ataköy’de yüzde 10 KDV indirimi

Rezidans, ofis ve mağazalardan meydana gelen Avrupa Residence Office Ataköy, Artaş Grubu tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa ediliyor. Teslimleri 2016 yılının Kasım ayında yapılacak olan proje, E-5 karayolunun hemen üzerinde konumlanıyor.

Avrupa Residence Office Ataköy projesinde 1+1 ve 2+1 tipinde toplam 165 adet rezidans daire, 52 adet ofis ve sınırlı sayıda ticari ünite bulunuyor. Projedeki 1+1 dairelerin alanı 69 metrekare ila 77 metrekare arasında; 2+1 dairelerin alanı ise 103 metrekare olarak belirleniyor.

İki blok halinde yükselen Artaş Ataköy projesi; Airport Alışveriş Merkezi’ne, Kültür Üniversitesi’ne ve Yenibosna metrobüs durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca, metro ve otobüs duraklarına, CNR Fuar Merkezi’ne, Koçtaş’a, Bauhaus’a, Migros’a, Atatürk Havalimanı’na yakın mesafede.

Toplam 8 bin 800 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Avrupa Residence Office Ataköy’den daire satın alanlara yüzde 10’luk bir KDV indirim yapılıyor. Proje için birbirinden farklı ödeme planları da hazırlanabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Artaş Grup
Proje Bilgisi: Avrupa Residence & Office Ataköy