Avrupa Residence Office&Ataköy 655 bin TL!

Avrupa Residence Office&Ataköy fiyatları 655 bin TL ile 974 bin TL arasında değişiyor

Avrupa Residence Office&Ataköy 655 bin TL!

Avrupa Residence Office&Ataköy 165 rezidans ve 52 adet adet ofisten meydana geliyor. Avrupa Residence Office&Ataköy Artaş İn şaat tarafından hayata geçiriliyor. Avrupa Residence Office&Ataköy fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim.

Avrupa Residence Office&Ataköy 60 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 350 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Avrupa Residence Office&Ataköy’de 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor. Avrupa Residence Office&Ataköy satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiyor.

Avrupa Residence Office&Ataköy konut sahiplerine zengin sosyal donatı imkanı sağlıyor. Avrupa Residence Office&Ataköy projesinden konut sahibi olanlar güvenlik, otopark, spor alanları gibi imkanlar sunuyor.

Avrupa Residence Office&Ataköy fiyatlar 655 bin TL’de başlıyor. Avrupa Residence Office&Ataköy ödeme planı kapsamında da yüzde 25 peşinatla banka kredisi imkanı sağlanıyor. Avrupa Residence Office&Ataköy’de maksimum satılık daire fiyatı olarak 974 bin TL veriliyor.

Avrupa Residence Office&Ataköy nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Avrupa Residence Office&Ataköy Bakırköy’de yer alıyor. Avrupa Residence Office&Ataköy projesi Airport AVM, Kültür Üniversitesi, Nef Ataköy 22, Selenium Ataköy, Selenium Ataköy Retro ve Ataköy Towers projelerine yakın konumda yükseliyor.

Avrupa Residence Office&Ataköy adres bilgileri: Ataköy 7. 8. 9. 10. Kısım Mah. E-5 Yan Yol No:48 Bakırköy/İstanbul

Avrupa Residence Office&Ataköy iletişim bilgileri
444 38 25

Firma Bilgisi: Artaş Grup
Proje Bilgisi: Avrupa Residence & Office Ataköy