Avrupa'dan konut fırsatları! Hangi semtte evler ne kadar?

İstanbul’un Avrupa yakasında uygun fiyatlı evlerin listesini çıkardık. Markalı konut projeleri kapsamındaki bu evlere sahip olmak için sunulan ödeme seçenekleri de oldukça esnek.

Avrupa'dan konut fırsatları! Hangi semtte evler ne kadar?

Bu evler, Avrupa yakasında uygun fiyatlı konut arayanların imdadına yetişiyor. 250 bin liranın altında bir fiyatla alınabilecek bu evlerde çok çeşitli olanaklar da mevcut. İşte İstanbul’un Avrupa’sından konut fırsatları…  

Bizim Evler 6’da 228 bin lira

Avrupa yakasının uygun fiyatlı konut projelerinden biri Ispartakule  Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları.  Projede 228 bin liraya ev sahibi olmak mümkün. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 5 indirimin yapıldığı projede 1200 daire ve 60 mağaza yer alıyor. Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda sunulan hizmetler arasında; spor ve çocuk oyun alanları, sauna, yüzme havuzu, fitness center gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Future Park’ta 176 bin lira

Esenyurt’ta yükselen Future Park’ta konut fiyatları 176 bin liradan başlıyor. 1600 daireden meydana gelen projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Teslimlerin 2016 yılının Haziran ayında yapılacağı Future Park’ta; alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, cafe, buhar odası, sauna, dinlenme alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, kapalı otopark mevcut.

Terrace Mix’te 139 bin lira

İnanlar İnşaat’ın Esenyurt’taki projesi Terrace Mix’te ise 139 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olunuyor. Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan dairelerin yer aldığı projede yaşam da başladı. Toplamda 945 daireden meydana gelen Terrace Mix; Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi'ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre ve  Marmaray  Projesi'ne 17 kilometre, Tem Bahçeşehir Gişeleri'ne 3 kilometre, E-5'e 500 metre uzaklıkta yer alıyor.

 

Avrupadan konut fırsatları! Nerede evler ne kadar?

 

Nlogo’da 142 bin lira

Esenyurt'ta Özyurtlar İnşaat tarafından inşa edilen Nlogo projesinde 142 bin liraya konut sahibi olunuyor. 3 etaplı projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon seçenekleri mevcut. Toplamda 850 daireden oluşan projede ilk etap 18 ay sonra, ikinci etap ise 24 ay sonra teslim edilecek. Nlogo Esenyurt projesinin sosyal alanları içerisinde; fitness center, basketbol sahası, spor salonu, sauna, sinema salonu, oyun alanları, Türk hamamı ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

İlkbahar’da 184 bin lira

Sur Yapı imzalı İlkbahar projesinde ev fiyatları 184 bin liradan başlıyor. Esenyurt’ta inşa edilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 5 blok şeklinde tasarlanan projenin 2017 yılında kapılarını açması planlanıyor. Projede; okuma alanları, hobi bahçeleri, dinlenme alanları, su göletleri, uzun yürüyüş parkurları gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Milpark’ta 210 bin lira

Deira Yapı’nın Esenyurt’ta hayata geçirdiği Milpark projesinde konut fiyatları 210 bin liradan başlıyor. 3 bloktan meydana gelen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerini bulmak mümkün. Daire büyüklüklerinin 68 ila 177 metrekare arasında değiştiği Milpark’ta; tenis kortu, açık ve kapalı otopark, çocuk havuzu, basketbol sahası, 2 adet yarı olimpik havuz, fitness salonu, 24 saat güvenlik, anaokulu ve süpermarket yer alıyor.