Avrupa'nın en büyük projesi: Eston Şehir Mahallem

Eston, yeni projesi Eston Şehir Mahallem'in lansmanını gerçekleştirdi. Eston Şehir Mahallem, 1.6 milyon metrekarelik arazisiyle Avrupa'nın en geniş alana yayılan projesi olacak

Avrupa'nın en büyük projesi: Eston Şehir Mahallem

Polatyol markası Eston'un yeni projesi "Eston Şehir Mahallem", Hilton'da düzenlenen bir lansmanla kamuoyuna tanıtıldı. Tamamlandığında 1.6 milyon metrekare lie Avrupa'nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projelerinden biri olacak olan Eston Şehir Mahallem, az katlı ve bol yeşilli bir konsept oluşturacak. Projeyi hayata geçiren Polatyol Grubu'nun Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, ana hedefin çok özlenen mahalle anlayışını canlandırmak olduğunu belirterek: "Çocuklarımıza çocukluğumuzdaki sıcak mahalle hayatını armağan ediyoruz." dedi.

 

Avrupa'nın en büyük projesi: Eston Şehir Mahallem

 

Eston Şehir Mahallem
Toplamda 68 dönüme yayılan projede 47 dönüm açık alan olarak tasarlandı. 26 dönümlük alan ise yeşile ayrılırken, konutlarda özgün tasarım tipleri hayata geçirilecek. Dairelerin tümünde teras, balkon veya bahçe tasarlanacak ve pencereler gün ışığını en fazla alacak şekilde tasarlanacak. 

 

Avrupa'nın en büyük projesi: Eston Şehir Mahallem

 

1+1'den 5+1'e kadar değişen farklı tipte daireler içeren Eston Şehir Mahallem, farklı tarz ve planlarda ev tipleri içeriyor. Özgün mimariye sahip konutlar, apartman daireleri, sıra evler ve villalardan meydana geliyor. Tamamı alçak katlı olan ve bahçe katı ve dubleks seçeneklerinin bulunduğu projede tüm evlerin iç dizaynı da farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlandı.

Eston Şehir Mahallem nerede?
İstanbul'un gelişmeye açık ve ulaşım açısından avantajlı bir noktasında hayata geçirilen proje, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü ve 3. Havaalanı'nı şehrin merkezine bağlayan bir noktada yer alıyor. Eston Şehir Mahallem, Bahçeşehir'e uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş'a Marmaray bağlantısı ile Anadolu yakasına rahatça ulaşım imkanı sunuyor. 

Rakamlarla Eston Şehir Mahallem

  • Toplam proje alanı: 68
  • Toplam açık alan: 47 dönüm
  • Toplam yeşil alan: 26
  • Toplam özel kulüp, etkinlikv e oyun alanı: 2 bin metrekare
  • Toplam ünite sayısı: 315
Firma Bilgisi: Polatyol
Proje Bilgisi: Eston Şehir Mahallem