Avrupark Bahçekent fiyatları 11 Şubat’ta zamlanacak!

Avrupark Bahçekent projesinde daire fiyatları 218 bin TL’den başlıyor. Fiyatların 11 Şubat 2016 tarihinden itibaren zamlanması bekleniyor

Avrupark Bahçekent fiyatları 11 Şubat’ta zamlanacak!

TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Konut Yapı ile Cihan İnşaat işbirliğinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, Başakşehir Bahçekent’te yer alıyor. Projede teslimlerin 2018 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanıyor.

11 Şubat 2016 tarihinde satış fiyatları zamlanacak olan Avrupark Bahçekent’te alanı 74 metrekare olan 1+1 dairelerin fiyatı 218 bin TL’den ve alanı 95 metrekare ila 124 metrekare arasında olan 2+1 dairelerin fiyatı 301 bin TL’den başlıyor.

Toplam 78 bin 640 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Başakşehir Avrupark Bahçekent, 1.394 adet daire ile 86 adet ticari üniteden meydana geliyor. Blokları 2 ila 26 katlı olarak tasarlanan projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri bulunuyor.

İstanbul’un dev şehir parkı Hayat Park’ın yanı başında konumlanan Avrupark Bahçekent Başakşehir, Tem otoyolu ile Kuzey Marmara otoyolu bağlantı yolları üzerinde yükseliyor. Proje; Bahçeşehir’e 5 dakika, 3. Havalimanı’na 30 kilometre, Kanal İstanbul’a 3,5 kilometre, planlanan metro hattına 3,5 kilometre ve banliyö tren hattına ise 1,2 kilometre mesafede.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent’in ayrıcalıkları içerisinde; çocuk havuzu, yetişkin havuzu, spor sahaları, bisiklet yolu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness ve pilates salonları, çocuk parkı, masa oyunları, tenis kortu, yürüyüş ve koşu parkurları mevcut.

Yüzde 80’lik kısmı yeşil alana ayrılan Avrupark Bahçekent’te marketler, restoran ve kafeler, alışveriş üniteleri, mağazalar, bankalar, okullar, etkinlik alanları, çim amfi, yamaç terasları, göletler, piknik alanları ve bir de cami yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Cihan Inşaat - Konut Yapı
Proje Bilgisi: Avrupark Bahçekent