Avrupark Bahçekent nerede?

Avrupark Bahçekent 78 bin 639 metrekare alanda hayata geçiriliyor

Avrupark Bahçekent nerede?

Avrupark Bahçekent 78 bin 639 metrekare alanda hayata geçiriliyor. Cihan İnşaat'ın, TOKİ ve Emlak Konut ortaklığı ile, 78 bin 639 metrekare alanda hayata geçirilecek olan, Avrupark Bahçekent 1380 adet konut ve 72 adet dükkandan oluşuyor.

Avrupark Bahçekent projesinin 2017 yılı sonunda tamamlanması öngörülüyor. Projede 1+1 , 2+1, 3+1, açık mutfaklı 2+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor.

İstanbul'un Avrupa yakasında kurulacak Yenişehir'in bir parçası olacak olan Avrupark Bahçekent önümüzdeki dönemde 20 bin konuta ev sahipliği yapacak. Bölgenin en büyük yatırımcısı konumundaki TOKİ İştiraki Emlak Konut GYO'nun öncülüğünde inşa edilecek konutlar, okullar, sağlık merkezleri, parklar, meydanlar ve alışveriş merkezleri sayesinde Avrupark Bahçekent'in, 24 saat yaşayan bir şehir olması planlanıyor.

Avrupark Bahçekent nerede? Bilgisine geçmeden önce Yenişehir'in parçası olacak olan projenin sosyal donatılarına göz atalım.

Avrupark Bahçekent sosyal donatılar
Avrupark Bahçekent projesinde; spor alanları, yüzme havuzları, alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal imkanlar sunuyor. Bölgede 160 bin metrekarelik dev bir şehir parkı kurulacak. Tüm bu özellikleri sayesinde Bahçekent'te inşa edilecek olan konut projelerinin büyük getiri sağlayacağı belirtiliyor.

Bahçekent'te Cihan İnşaat da TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesi ile Avrupark Bahçekent projesini hayata geçirecek. 1380 konut ve 72 dükkandan oluşan projede her bütçeye ve her aileye uygun konut seçenekleri olacak.

Avrupark Bahçekent nerede?
İstanbul'un gayrimenkul yatırımları açısından parlayan yıldızı olmaya aday Avrupark Bahçekent, Kuzey Marmara otoyoluna, üçüncü havalimanına ve yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığı nedeniyle büyük önem taşıyor.

Avrupark Bahçekent İletişim Bilgileri
Adres : Bahçekent Emlak Konutları yanı Başakşehir/İstanbul
Telefon : 444 61 63
Web : http://www.avrupark.com/
E-mail : info@cihaninsaat.com

 

"Avrupark Bahçekent nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Avrupark Bahçekent nerede?

Avrupark Bahçekent nerede?

Avrupark Bahçekent nerede?

Avrupark Bahçekent nerede?

Proje Bilgisi: Avrupark Bahçekent