Avrupark Bahçekent'te yükselecek

Cihan İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilecek olan Avrupapark projesi, Bahçekent'te yükselecek

Avrupark Bahçekent'te yükselecek

Cihan İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilecek olan Avrupark projesi, Bahçekent'e yapılması planlanan Hayat Meydanı'nın yanı başında yükselecek. 

Avrupark projesinde kaç daire var?
TOKİ İştiraki Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan dev şehir parkı Hayat Meydanı'nın hemen yanında hayata geçirilecek olan Avrupark, Cihan İnşaat ve Emlak Konut GYO'nun imzasını taşıyor. 83 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan Avrupak'ta toplam 1.380 konutun yanı sıra 72 ticari ünite yer alacak.

Avrupark'ın daire tipleri
Avrupark, 1+1'den 4+1'e uzanan geniş daire seçeneğine sahip olacak. Projede 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 konutlar 100 ile 120 metrekare olacak. Avrupark'ta bulunan 3+1'ler ise 145 ve 150 metrekare büyüklüğünde yapılacak. Projede 160 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen iki farklı tipte 4+1 daire de yer alacak.

Avrupark Projesi-Bahçekent

Bahçekent'e dev şehir parkı yatırımı: Hayat Meydanı
Avrupark konut projesi, TOKİ İştiraki Emlak KOnut GYO tarafından yapılması düzenlenen dev şehir parkı yatırımı Hayat Meydanı'nın hemen yanında yükselecek. 160 bin metrekarelik alanda inşa edilecek olan Hayat Meydanı'nda cami, biolojik gölet, çim amfi, çok amaçlı yeşil alan, tematik bahçeler, spor alanları ve cafeler bulunacak.

 

"Avrupark Bahçekent'te yükselecek" Başlıklı Haberin Galerisi

Avrupark Bahçekent'te yükselecek

Avrupark Bahçekent'te yükselecek

Avrupark Bahçekent'te yükselecek

Avrupark Bahçekent'te yükselecek

Proje Bilgisi: Avrupark Bahçekent