Avrupark Bahçekent

Cihan İnşaat'ın, TOKİ ve Emlak Konut ortaklığı ile hayata geçirilen Avrupark Bahçekent ön talep topluyor

Avrupark Bahçekent

Cihan İnşaat'ın, TOKİ ve Emlak Konut ortaklığı ile, 78 bin 639 metrekare alanda hayata geçirilecek olan, Avrupark Bahçekent 1380 adet konut ve 72 adet dükkandan meydana geliyor. Avrupark Bahçekent projesinin 2017 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.

İstanbul'un Avrupa yakasında kurulacak Yenişehir'in bir parçası olan Avrupark Bahçekent önümüzdeki dönemde 20 bin konuta ev sahipliği yapacak. Bölgenin en büyük yatırımcısı konumundaki TOKİ İştiraki Emlak Konut GYO'nun öncülüğünde inşa edilecek konutlar, okullar, sağlık merkezleri, parklar, meydanlar ve alışveriş merkezleri sayesinde Avrupark Bahçekent'in, 24 saat yaşayan bir lokasyon olması planlanıyor. İstanbul'un gayrimenkul yatırımları açısından parlayan yıldızı olmaya aday Avrupark Bahçekent, Kuzey Marmara otoyoluna, üçüncü havalimanına ve yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığı nedeniyle büyük önem taşıyor.

Projede 1+1 , 2+1, 3+1, açık mutfaklı 2+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. Avrupark Bahçekent spor alanları, yüzme havuzları, alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal imkanlar sunuyor. Bölgede 160 bin metrekarelik dev bir şehir parkı kurulacak. Tüm bu özellikleri sayesinde Bahçekent'te inşa edilecek olan konut projelerinin büyük getiri sağlayacağı belirtiliyor. Bahçekent'te Cihan İnşaat da TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesi ile Avrupark Bahçekent projesini hayata geçirecek. 1380 konut ve 72 dükkandan oluşan projede her bütçeye ve her aileye uygun konut seçenekleri olacak.

"Avrupark Bahçekent" Başlıklı Haberin Galerisi

Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent

Proje Bilgisi: Avrupark Bahçekent