Avrupark satış ofisi numarası!

Bahçeşehir Bahçekent’te yükselen Avrupark satış ofisi numarası 444 61 63…

Avrupark satış ofisi numarası!

TOKİ-Emlak Konut GYO-Konut Yapı-Cihan İnşaat ortaklığında İstanbul Bahçekent’te inşa edilen Avrupark Bahçekent’in satış ofisi numarası 444 61 63.

78 bin 640 metrekarelik alan üzerinde hayat bulan Avrupark Bahçekent projesinde toplam 1.394 adet daire ile 86 adet ticari üniteye yer veriliyor. Proje, dev şehir parkı Hayat Park’a komşu konumda yükseliyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipi seçeneklerine yer verilen Cihan İnşaat Avrupark teslimlerinin 2018 yılının Nisan ayında yapılması planlanıyor. Projedeki dairelerin alanı 64 metrekare ila 185 metrekare arasında değişiyor.

600 milyon lira yatırım bedeliyle hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesinin sosyal donatıları içerisinde; yüzme havuzları, sauna, hamam, buhar banyosu, oyun alanları, otopark, güvenlik ve daha birçok aktivite alanına yer veriliyor.

Bahçeşehir’e 5 dakika mesafede olan Avrupark aynı zamanda 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul Projesi’ne yakın konumda. Planlanan metro hattına 3,5 kilometre ve banliyö tren hattına ise 1,2 kilometre.

 

Proje Bilgisi: Avrupark