Axis Avm birinci yılını kutluyor

Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla geçtiğimiz yıl hizmete açılan Axis Avm, birinci yılını tamamladı

Axis Avm birinci yılını kutluyor

4 Haziran 2014/Emlakwebtv
Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla geçtiğimiz yıl hizmete açılan Kâğıthane’nin ialışveriş merkezi Axis, ilk yaşını etkinliklerle kutluyor. Axis AVM birinci yıl festivalinde ünlü isimleri ağırlıyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas Axis AVM’nin birinci yılında yalnızca bir alışveriş merkezi değil semtin kültürel sosyal dokusuna katkı yapmayı planladıklarını belirterek: "İlk AVM yatırımımız Axis Alışveriş Merkezi ile kentsel dönüşümün odak noktası Kâğıthane’de yalnızca ticari bir alan değil, aynı zamanda ilçenin sosyo-kültürel yapısını değiştirecek bir merkez oluşturmayı hedefledik. Alışveriş Merkezleri her bölge için hem ihtiyaç hem de sosyalleşme alanı. Ayrıca Axis AVM kısa zamanda turistlerin de ziyaret ettiği bir AVM haline geldi.” şeklinde konuştu.

Birçok yerli ve yabancı markaya ev sahipliliği yapan Axis, teknolojinin, çocuk alışverişinin, yeme-içmenin ve kuaför, terzi gibi günlük ihtiyaçların adresi olarak öne çıkıyor. Giyim, ayakkabı, kozmetik için de Kâğıthane bölgesindeki en yakın adres olan ve bölgenin nabzını tutan Axis Alışveriş Merkezi bölgede yaşayan halkın, ofis çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendini yeniliyor.

Axis Alışveriş Merkezi bünyesine eklediği yeni markalarla bölgenin alışveriş merkezi olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Eylül ayında hizmete girecek olan Mac Fit ile Axis Alışveriş merkezi, sağlıklı yaşamın da yeni adresi olacak.

Birinci yılını dolduran Axis Alışveriş Merkezi yeni yaşını yaz ayları boyunca ardı ardına düzenleyeceği birbirinden eğlenceli aktivitelerden oluşan bir festivalle kutlayacak. Axis Card sahiplerine Axis Hediye Dükkanı’ndan 6 Haziran - 31 Ağustos tarihleri boyunca oyuncaklardan HD televizyonlara, sinema biletlerinden akıllı cep telefonlarına ve tabletlere kadar pek çok hediye dağıtacak olan Axis birinci yaşını, en beğenilen sanatçıların konserleri ve söyleşi günleri ile kutluyor. Axis, 7 Haziran’da Pascal Nouma’yı, 11 Haziran’da Mustafa Sandal’ı ağırlıyor. Çocuklar için açıldığı günden bu yana birçok etkinlik gerçekleştiren Axis, 7-22 Haziran tarihlerinde dünyanın severek takip ettiği Angry Birds oyununu Kâğıthane’ye getiriyor. Axis ziyaretçilerini yaz ayları boyunca birbirinden renkli aktivite ve sürprizler bekliyor.