Axis İstanbul Bayrampaşa iletişim bilgileri

Axis İstanbul Bayrampaşa iletişim bilgileri ve adres bilgileri haberimizin detaylarında

Axis İstanbul Bayrampaşa iletişim bilgileri

Axis İstanbul Bayrampaşa iletişim bilgilerinden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Sur yapı - Hayat Holding tarafından Bayrampaşa'da hayata geçirilen Axis İstanbul 195 adet ofisten meydana geliyor. Axis İstanbul'da ofis büyüklükleri 93 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. 40 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Axis İstanbul özellikleri arasında, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, AVM, Haliç Manzarası, kafe, kameralı güvenlik, restoran ve sinema yer alıyor. 

Sur Yapı - Hayat Holding tarafından hayata geçirilen Axis İstanbul fiyatları 738 bin 302 TL ile 1 milyon 829 bin 401 TL arasında değişiyor. A Plus lüks ofisleriyle dikkat çeken Axis İstanbul, A Plus Kampanya süresince yüzde 10 indirim seçeneği ile yüzde 25 peşinat ödenen ofisler için teslim sırasında yüzde 25 daha ödeme gerçekleştiriyor. Axis İstanbul teslim tarihi olarak ise 2016 yılının Ağustos ayını veriyor. 

Axis İstanbul nerede?
Axis İstanbul Bayrampaşa'da yer alıyor. Haliç manzarasına karşı yükseliyor. Ön görüşünde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde ise Demirkapı metro istasyonu yer alıyor. Axis İstanbul metrobüse ise yürüyüş mesafesinde kalıyor.

Axis İstanbul Bayrampaşa iletişim bilgileri
Adres : Topçular Mah. Osman Gazi Cad. Eyüp / İstanbul
Telefon : 0212 565 64 48
Web : http://www.axisistanbul.com.tr/

Proje Bilgisi: Axis Istanbul