Axis İstanbul ödeme planı

Axis İstanbul ödeme planı kapsamında "10 Numara Kampanyası" yer alıyor. Dolar kuru sabitlenmiş olup, yüzde 10 peşinat talep ediliyor

Axis İstanbul ödeme planı

Axis İstanbul 40 bin metrekare alan üzerinde büyüklükleri 93 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen toplam 195 adet ofisten meydana geliyor. Sur Yapı tarafından Topkapı’da inşa edilen Axis İstanbul ofis sahiplerine çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, haliç manzarası, kafe, kameralı güvenlik ve sinema, AVM gibi sosyal donatı imkanları sunuyor.

2016 yılında teslim edilmesi planlanan Axis İstanbul ödeme planına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Axis İstanbul 74 ile 210 metrekare arasında değişen ofisleri, kurumsal firmalar için 7 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebilen ofisleri ile ticari hayatın merkezi olmayı planlıyor. C blokta Haliç manzarası ile toplamda 4 kat ve 7 bin 388 metrekare alandan oluşuyor.
 
Axis İstanbul’da resepsiyon ve concierge hizmetlerinin yanı sıra; geniş toplantı odaları, yeni nesil sessiz çalışma odaları, IT hizmetleri, teknoloji, arşiv, hobi ve oyun odaları, vale hizmeti, Print Center, kargo-posta dağıtım odası ve fitness center gibi modern çalışma hayatının tüm gereksinimleri bir arada bulunuyor. Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için spor merkezi, sinema salonları ve kat bahçelerinin yer aldığı Axis İstanbul, ayrıcalıklı ve prestijli bir ofis yaşamı sunuyor.

Axis İstanbul ödeme planı
Sur Yapı, Hayat Holding işbirliği ile hayata geçirdiği Axis İstanbul’da kendi işine yatırım yapmak isteyenlere ’10 Numara Kampanya’ fırsatı sunuyor.  Doların kurunu 2.50’ye sabitleyen Sur Yapı, yüzde 10 indirim avantajı sağlıyor. Yüzde 10 peşinat sonrasında ise kalan kısım için sabit kur avantajıyla 48 ay Sur Yapı bünyesinde eşit ve vade farksız ödeme seçeneği bulunuyor.

Sur Yapı, Eyüp’te yapımına başladığı Axis İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi projesinde doların kurunu 2.50 olarak sabitledi. ’10 Numara Kampanya’ sloganıyla ofisini yenilemek isteyenlere cazip ödeme olanakları sunan Sur Yapı, yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor. Yüzde 10 peşinatın ardından kalan kısım için sabit kur avantajıyla 48 ay eşit ve vade farksız sabit ödeme seçeneği de modern bir ofis hayali kuranları bekliyor.

Axis İstanbul nerede?
Axis İstanbul Eyüp Vatan Caddesi'nde yer alan Anıt Mezarın karşısında yer alıyor. Projenin ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde ise Demirkapı metro istasyonu bulunuyor. Axis İstanbul aynı zamanda metrobüse yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Axis İstanbul adres bilgileri: Topçular Mah. Osman Gazi Cad. Eyüp / İstanbul

Axis İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : 0212 565 64 48
Web : http://www.axisistanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Axis Istanbul