Axis İstanbul ofis kampanyası!

Axis İstanbul ofis kampanyası ile ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim sağlıyor

Axis İstanbul ofis kampanyası!

Axis İstanbul ofis kampanyası ile ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim sağlıyor. Sur Yapı ve Hayat Holding işbirliği ile hayata geçirilen Axis İstanbul'un 'A Plus Kampanya' fırsatı ile ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim sağlanıyor. Yüzde 25 peşin ve 60 ay vade farksız ödeme de kampanyanın cazip koşulları arasında. Sabit kur avantajı da sunan Axis İstanbul'da, teslim sırasında ise yüzde 25 ödeme yapılıyor. Axis İstanbul, yoğun iş temposu içerisinde ofisini de değiştirmeyi öncelikleri arasına alanlara, modern ofis alternatifleri sunuyor.

Sur Yapı, Eyüp'te yapımı başlayan Axis İstanbul projesi için cazip ödeme avantajları sunuyor. 'A Plus Kampanya' süresince yüzde 10 indirim seçeneği ile yüzde 25 peşinat ödenen ofisler için teslim sırasında yüzde 25 daha ödeme gerçekleştiriliyor. Sabit kur avantajı ve 60 ay vade farksız ödeme seçeneği de ofis sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Axis İstanbul'da ofisler, KDV hariç 327 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Axis İstanbul nerede?
A Plus ofislerin bulunduğu Axis İstanbul'un ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde ise Demirkapı Metro İstasyonu yer alıyor. Metrobüse 600 metre mesafede bulunan Axis İstanbul'un yakınındaki metro ile Atatürk Havalimanı, Taksim-Mecidiyeköy-Levent, Aksaray-Yenikapı-Sultanahmet-Sirkeci, Üsküdar-Kadıköy-Kartal gibi şehrin merkezi noktalarına kolayca ulaşılabiliyor.

Proje Bilgisi: Axis Istanbul