Axis İstanbul'da kira garantili A Plus ofisler

Teslimlerin Ağustos 2016 tarihinde başlayacağı Axis İstanbul projesini hayata geçiren Sur Yapı, 1 yıl boyunca metrekare başına 20 dolarlık kira garantisi sunuyor

Axis İstanbul'da kira garantili A Plus ofisler

Sur Yapı, Ağusto 2016 tarihinde yaşamın başlayacağı A Plus ofis projesi Axis İstanbul'da 1 yıl boyunca metrekare başına 20 dolarlık kira garantisi sunuyor. Ofisini yenilemek isteyenlere ve yatırımcılara yönelik kampanyası ile de kolay ödeme seçenekleri geliştiren Axis İstanbul'da yüzde 10'luk bir indirim sunuluyor.

Axis İstanbul'da yüzde 10 indirim
Sur Yapı tarafından geliştirilen kampanya kapsamında 74 metrekare genişliğindeki bir ofis fyatı 328 bin USD+KDV'si Türk lirasına sabitlenecek. Böylece 967.650 TL'den satışa sunulan ofis, yüzde 10'luk bir indirimle 870.840 TL'ye mal olacak. Ödeme avantajları kapsamında da yüzde 35'lik peşinatın ardından yüzde 65 'lik kısım ise vade farksız 48 ay şeklinde ödenebilecek. Böylece aylık taksitler de 11.790 TL'ye gelecek ve KDV ödemesi ise teslimde yapılacak.

Sur Yapı'dan kira garantisi
Ocak ayından itibaren başlayan ve 1 yıl boyunca devam edecek olan Sur Yapı kira kampanyası kapsamında da firma 1 yıl boyunca metrekare başına 20 dolarlık kira garantisi sunuyor. Bu kampanya ile birlikte 11.790 TL'lik taksidin 4.500 TL'si bir yıl süresince Sur yapı tarafından karşılanacak ve böylece yatırımcının 12-13 yıl içinde amortisman düzeyine ulaşabilecek. 

Axis İstanbul nerede?
Konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla dikkat çeken Axis İstanbul ofis ve AVM projesi, Bayrampaşa metro istasyonu ve Demirkapı metro istasyonuna komşu bir noktada yükseliyor. Metrobüse 600 metre mesafede bulunan proje, Taksim-Mecidiyeköy-Levent ve Üsküdar-Kadıköy-Kartal gibi şehrin önemli finans merkezlerine de kolay ulaşım mesafesinde yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Axis Istanbul