Ayda 875 TL taksitle dükkan fırsatı!

Başakşehir Merkez Çarşı cadde mağaza ve dükkanları 28 Ağustos'ta açık artırma ile satışa çıkıyor. Vatandaşlar ayda 875 TL taksitle dükkan alma fırsatı yakalıyor

Ayda 875 TL taksitle dükkan fırsatı!

Başakşehir Merkez Çarşı cadde mağaza ve dükkanları 28 Ağustos'ta açık artırma ile satışa çıkıyor. Vatandaşlar ayda 875 TL taksitle dükkan alma fırsatı yakalıyor. 

2018 yılında tamamlanacak olan Başakşehir Merkez Çarşı'da yer alan dükkanlar fırsat eşitliğini sağlamak için 28 Ağustos'ta açık artırmaya çıkıyor. 

Fiyatlar 150 bin TL'den başlıyor

Başakşehir Merkez Çarşı, bugün 750 bin kişinin yaşadığı Başakşehir'deki resmi kurumlar ve merkezi lokasyonda yer alacak donatılara komşu konumda yer alıyor. 33 metrekareden 1600 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde ve tamamı cadde dükkan ve mağaza olan projede yer alan dükkanlar 6 metreye kadar çıkan kat yüksekliklerine sahip. Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları yüzde 18 KDV dahil , 150 Bin liradan başlayan fiyatlar ve 10 yıla yayılan ödeme planıyla Emlak Konut’un tarihi kampanyasına katılıyor. 

Ayda 875 TL taksitle dükkan fırsatı!

875 TL taksitle dükkan sahibi olma fırsatı

Emlak Konut tarafından geliştirilen ülkemizin yarınlarına güveniyoruz kampanyasına Başakşehir Merkez Çarşı olarak katıldıklarını söyleyen Makro-Akyapı İcra Kurulu Üyesi Mahmut Asmalı, “Kampanya şartlarıyla dükkanların başlangıç fiyatları biraraya gelince, tarihi bir fiyatla tarihi bir fırsat ortaya çıkıyor. Bugün biz fedakarlık yapma adına 1+0 daire dahi alınamayacak bir fiyata yüzde 18 KDV de dahil olmak üzere 150 Bin TL den başlayan fiyatlara kadar çektik ve Emlak Konut da ödemeyi 10 yıla yaydı. Bu sayede 875 TL aylık taksitle, ülkesine güvenen  vatandaşlarımızın yarınlarına yatırım yapmasını hedefledik” şeklinde konuştu.

Ayda 875 TL taksitle dükkan fırsatı!

Açık artırma 28 Ağustos'ta

Başakşehir Merkez Çarşı açık artırmasına katılım için basaksehirmerkezcarsi.com adresi üzerinden önbaşvuru yapılması gerekiyor. Dükkan sahibi olmak isteyenlerin 26 Ağustos tarihine kadar önbaşvuru yapıp, 100 TL karşılığında açık artırma şartnamesi almaları gerekiyor. 28 Ağustos saat 12:00'de ise açık artırmada kendilerinin ya da noter üzerinden vekalet verdikleri vekillerinin hazır olmaları gerekiyor. 

Firma Bilgisi: Makro Inşaat - Akyapı
Proje Bilgisi: Başakşehir Merkez Çarşı