Aydın Konakları Yalova!

Aydın Konakları Yalova'da Akyol İnşaat güvencesi ile yükseliyor. Projede daire fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Aydın Konakları Yalova!

Aydın Konakları Yalova'da Akyol İnşaat güvencesi ile yükseliyor. Projede daire fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ağustos 2016'da teslim edilmesi planlanan Aydın Konakları, az katlı olarak tasarlanıyor. 

5 bin 500 metrekarelik arsa alanına sahip olan Yalova Aydın Konakları tamamı 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Toplam 45 adet dairenin yer aldığı Aydın Konakları satılık daire alanları 142 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Aydın Konakları fiyatları 320 bin TL ile 380 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede yüzde 30 peşinat ile ara ödeme yapmadan kalanı teslimde ödeme fırsatı sunuluyor. Aydın Konakları projesinde aynı zamanda daireler banka kredisi için uygun. Projede peşin ödemelerde ise yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. 

Kamelya, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi sosyal alanların yer aldığı Yalova Aydın Konakları projesinde daireler ankastre beyaz eşya ürünler, portmanto ve iç dekorasyon ürünleri ile teslim ediliyor. Projede her daireye ait hobi alanları yer alıyor. 

Zeminden tavana mantolama yapılan Aydın Konakları'nda teslimlerin 2016 yılı Ağustos ayında yapılması planlanıyor. Aydın Konakları Akyol İnşaat imzası taşıyor. 

"Aydın Konakları Yalova!" Başlıklı Haberin Galerisi

Aydın Konakları Yalova!

Aydın Konakları Yalova!

Aydın Konakları Yalova!

Aydın Konakları Yalova!

Firma Bilgisi: Akyol Inşaat
Proje Bilgisi: Aydın Konakları