Aydınlı Konakları Beykent’te Alıcılarını Bekliyor

Aydınlı Konakları, İstanbul Beykent’te Gülsever İnşaat tarafından yapılmaktadır

Aydınlı Konakları Beykent’te Alıcılarını Bekliyor

Aydınlı Konakları, İstanbul Beykent'te Gülsever İnşaat tarafından yapılmaktadır. İnşaat 6 bin 500 metrekarelik bir alana 55 konut olarak düşünülmüştür. Konutlar 65 ile 125 metrekare arasında değişmekte ve 1 oda 1 salon şeklindeki yapılar 65 metrekare, 2 oda 1 salon şeklindeki yapılar 90 metrekare ve 3 oda1 salon şeklindeki konutlarda 125 metrekare olarak düşünülmüştür.

Aydınlı Konakları'nın özellikleri
Aydınlı Konakları beş katlı konak tarzında binalardan oluşur. Yeri itibari ile toplu taşıma araçlarına kolayca ulaşılır ve denize de yakındır. İnşaat alanının 2 bin 600 metrekaresi yeşil alan olarak düşünülmüş, ailelere ve çocuklara uygun olarak tasarlanmıştır. Aydınlı Konakları Beykent projesinde özelliklerine bakıldığında zemin etüdü ve yapı denetimi yapılmış, yalıtım yönetmeliğine ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Konaklarda, çocuk oyun alanları, kamelya ve kapalı otopark mevcuttur. Güvenlik ve kameralı güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Binalar asansörlü, hidroforlu, jeneratörlü ve su deposuna sahiptir. İç dekorasyonda ankastre beyaz eşya kullanılmış, duşakabin, ebeveyn banyosu ve Hilton lavabo düşünülmüştür. Kombi ve split klima da konutların var olan diğer özellikleridir.

Aydınlı Konakları'nın fiyatı
Projenin en güzel yanlarından bir tanesi de konutların hazır, oturulabilecek durumda olmasıdır. Fiyatları oda sayısına ve metrekareye göre değişmektedir. 1 oda 1 salon daireler 150 liradan başlamaktadır. Diğer 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 210 bin lira ile 250 bin lira arasında değişmektedir. Geniş olan 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları ise 310 bin lira ile 315 bin lira arasındadır.

 

Firma Bilgisi: Aydınlı
Proje Bilgisi: Aydınlı Konakları Beykent