Aydoğan İnşaat "Aslanpar Erenköy" için hazır

Aydoğan İnşaat, Bağdat Caddesi'nde inşa edeceği yeni projesi Aslanpark Erenköy'ün duyurusunu yaptı.

Aydoğan İnşaat

Aydoğan İnşaat yeni projesi Aslanpark Erenköy'ün yapımına başlayacağını açıkladı. Firma, Bağdat Caddesi'nin en iddialı projelerinden birine imza atmaya hazırlanıyor.

Aslanpark Erenköy projesi
2015 senesinde ağırlıklı olarak Bağdat Caddesi kentsel dönüşüm projelerine ayıran Aydoğan İnşaat, yeni projesi için hazırlıklarını tamamladı. Bağdat Caddesi'nin en iddiale kentsel dönüşüm projelerinden birini hayata geçirmeye hazırlanan firma, Aslanpark Erenköy'ün yapımına yakında başlayacağını açıkladı. Caddepark Erenköy'ün ardından bir yıl içerisinde yine Erenköy'de hayata geçirilecek ikinci proje olan Aslanpark Erenköy, Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde bulunuyor.

Aslanpark Erenköy daire tipleri
12 katlı olarak inşa edilecek olan Aslanpark Erenköy'de tüm katlarda yer alacak iki daire ile toplam 25 daireye yer verilecek. 2 dairenin dubleks olarak tasarlandığı projede, dairelerin tamamı deniz görecek şekilde tasarlanacak. 3+1 ve 5+1 tiplerinde yatırımcıya sunulacak dairelerin metrekareleri ise 144 ile 200 arasında değişecek. 

A Plus kalite inşaat malzemeleriyle inşa edilecek olan Aslanpark Erenköy'de her daireye 2 araçlık kapalı otopark, toplantı odası ve çocuk oyun alanları yer alacak.

Aslanpark Erenköy fiyatları
Aslanpark Erenköy projesinde metrekare fiyatları ise 6 bin dolardan başlarken teslimler için 2016 yıl sonu belirlendi. 

Firma Bilgisi: Aydoğan Inşaat
Proje Bilgisi: Aslanpark Erenköy