AydoğanPark Tuzla'da yaşam başladı

Aydoğan İnşaat tarafından hayata geçirilen AydoğanPark Tuzla Projesinde teslimler başladı. Proje 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı

AydoğanPark Tuzla'da yaşam başladı

Aydoğan İnşaat'ın 18 ayda tamamladığı AydoğanPark Projesinde teslimler başladı. İstanbul'un en yüksek prim yapan ilçelerinden biri olan Tuzla'da hayata geçirilen projenin ulaşım ve alt yapı yatırımlarının tamamlanmasının ardından daha da kazandırması bekleniyor.

İstanbul'un en büyük 7 projesinden biri
Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan, Tuzla'nın giderek büyüyen bir cazibe merkezi haline geldiğini belirterek: 

"Hem ulaşım sistemlerinin gelişmesi hem de İstanbul’un yanıbaşında bir huzur noktası olmasıyla dikkat çeken Tuzla, geçtiğimiz yıl itibariyle değer kazandı ve kazanmaya da devam ediyor. Bunu metrekare satış fiyatlarındaki artıştan çok rahatlıkla görebiliyoruz. Aydoğan İnşaat olarak Tuzla’nın geleceğini öngörüp hayata geçirdiğimiz AydoğanPark Tuzla projemiz, hem oturmak isteyenler hem de projeyi yatırım amaçlı değerlendirmek isteyenler için doğru bir tercih oldu.”  dedi.

AydoğanPark daire tipleri
Bünyesinde çocuk parkın, kapalı otopark, çok amaçlı spor sahası, yüzme havuzu, sauna ve fitness gibi olanaklar barındar projede dairelerin ebatları 65-230 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+2 olarak tasarlanan daireler, birinci sınıf malzemeleri ve titiz işçiliğiyle dikkat çekiyor. Tuzla’nın kalbi sayılacak İstasyon Caddesinde 19.810 metrekarelik inşaat alanında, 2 parsel üzerine inşa edilen Aydoğanpark Tuzla’da, toplamda 6 blok ve 118 daire bulunuyor. Mahalle hayatının sıcaklığını bozmamak adına, az bloklu ve sınırlı daire sayısının ön plana çıktığı Aydoğanpark Tuzla, marinaya sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.

Firma Bilgisi: Aydoğan Inşaat
Proje Bilgisi: Aydoğan Park Tuzla