Aydos Country adres bilgileri

Aydos Country adres bilgileri ve iletişim bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Aydos Country adres bilgileri

Aydos Country adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Aydos Country Sinpaş GYO 50 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Sinpaş Aydos Country satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiyor. 

Aydos Country site özellikleri arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, göl manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, orman manzarası ve sauna yer alıyor. 

Aydos Country fiyatları 235 bin 500 TL ile 884 bin 500 TL arasında değişiyor. Sinpaş Aydos Country teslim tarihi olarak 2017 yılının Mayıs ayını veriyor. 

Aydos Country nerede?
İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country Sinpaş'a 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanıyor. Yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country Sinpaş, İstanbul Finans Merkezi'ne ve bölgede yeni açılacak, 4 bin 300 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi'ne yakınlığıyla da öne çıkıyor.

Aydos Country iletişim bilgileri
Adres : Veysel Karani Mah. Gülhane Cad. No:7 Sancaktepe/İstanbul
Telefon : 444 1 440
Web : http://aydoscountry.com/

"Aydos Country adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Aydos Country adres bilgileri

Aydos Country adres bilgileri

Aydos Country adres bilgileri

Aydos Country adres bilgileri

Proje Bilgisi: Aydos Country