Aydos Country'de lansmana özel indirim

Aydos Country’de lansmana özel yüzde 10 + 5 indirim fırsatı yoğun istek üzerine devam ediyor

Aydos Country'de lansmana özel indirim

Sinpaş GYO'nun Anadolu yakasında hayata geçirdiği Aydos Country'de lansmana özel yüzde 10 + 5 indirim fırsatı yoğun istek üzerine devam ediyor. 21 Kasım'da lanse edilen projede satışa sunulan ilk etabın yarısından fazlası satıldı.

Kişi başına en fazla yeşil alan düşen proje: Aydos Country
Aydos Country, 537 metre yüksekliğiyle İstanbul'un en yüksek noktası Aydos Tepesi'ne komşu. Tamamıyla çam ormanlarıyla kaplı yaklaşık 10 kilometrekarelik alana yayılan Aydos Tepesi, Sancaktepe'yi İstanbul'un kişi başına en fazla yeşil alan düşen bölgesi haline getiriyor.

Aydos Coutry

Ataşehir'e 10 dakika mesafede, şehrin stresi ve gürültüsünden uzaklaşmayı sağlayan Aydos Country'de, 50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 900 daire yer alıyor. Sinpaş GYO'nun doğanın kalbinde geliştirdiği Aydos Country projesi, koru yolu, göl, patikalar, balıklı göl, renk bahçesi, su değirmeni gibi doğal unsurlarla hazırlandı. Aydos Country'nin bina cephelerinde kullanılan taş görünümlü doku ve doğadan rengini alan pastel tonlar sıcaklığı mimariyle buluşturdu.
Projeye yürüme mesafesindeki Aydos Ormanı'nda yer alan doğal spor imkanlarının yanı sıra, Aydos Country'nin içinde yüzme havuzu, fitness ve wellness center, tenis kortu, basketbol sahası, yürüyüş ve bisiklet yolu, sağlıklı ve zinde bir yaşam için geliştirildi.

Projeye hemen 50 metre mesafedeki Bilfen Koleji'yle birlikte, civardaki Bahçeşehir Koleji, Küçük Prens, Saint Joseph, SEV ve Alman Liseliler Vakfı kaliteli eğitim imkanı sunuyor.

Aydos Country projesi, ulaşım ağında büyük gelişmeler gösteren, iki adet metro hattının ve 3. Köprü bağlantı yollarının geçeceği Sancaktepe ilçesinde konumlanıyor.

231 bin liradan başlayan fiyatlarla
1+1'den 4+1'e farklı daire seçenekleri 231.500 lira ile 884.500 lira arasında satışa sunuluyor. Mayıs 2017'de teslim edilmesi planlanan projede lansmana özel yüzde 10 + 5 indirim avantajı devam ediyor.

"Aydos Country'de lansmana özel indirim" Başlıklı Haberin Galerisi

Aydos Country'de lansmana özel indirim

Aydos Country'de lansmana özel indirim

Aydos Country'de lansmana özel indirim

Aydos Country'de lansmana özel indirim

Proje Bilgisi: Aydos Country