Aydos Country iletişim bilgileri

Aydos Country iletişim bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Aydos Country iletişim bilgileri

Sinpaş Aydos Country projesi Sancaktepe'de 50 dönüm arazi üzerinde yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+14 dairelerin bulunduğu Aydos Country Evleri büyüklükleri 69 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiyor. Sinpaş Country projesinde toplam 914 adet yer alırken projenin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Sinpaş Aydos projesinde konut sahiplerine açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, sauna, buhar odası, hamam, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu gibi birçok sosyal donatı imkanı sunuluyor.

Aydos Country fiyatları Aralık ayıyla beraber güncellenmiş olup, lansmana özel indirimlerle satışlarına devam ediyor. Sinpaş Aydos Country fiyatları 231 bin 500 TL ile 884 bin 500 TL arasında değişiyor. Aydos Country projesinde lansman dönemine özel olarak yüzde 10 + yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor.

Sinpaş Holding bünyesinde ödeme planı şöyle:
10.000 TL peşinat
1. ara ödeme: 8 ay sonra (yüzde 15)
2. ara ödeme: 17 ay sonra (yüzde 15)
3. ara ödeme: 29 ay sonra
30 ay boyunca vade farksız aylık ödeme

Aydos Country nerede?
İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country Sinpaş'a 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanıyor. Yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country Sinpaş, İstanbul Finans Merkezi'ne ve bölgede yeni açılacak, 4.300 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi'ne yakınlığıyla da öne çıkıyor.

Aydos Country adres bilgileri: Veysel Karani Mah. Gülhane Cad. No:7 Sancaktepe/İstanbul

Aydos Country iletişim bilgileri
Telefon: 444 1 440
Web: http://aydoscountry.com/
E-mail: info@sinpasgyo.com

 

"Aydos Country iletişim bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Aydos Country iletişim bilgileri

Aydos Country iletişim bilgileri

Aydos Country iletişim bilgileri

Aydos Country iletişim bilgileri

Proje Bilgisi: Aydos Country