Aydos Country Sinpaş

Aydos Country Sinpaş Sancaktepe Aydos Ormanı'nın yanı başında hayata geçiriliyor

Aydos Country Sinpaş

Aydos Country Sinpaş Sancaktepe Aydos Ormanı'nın yanı başında hayata geçiriliyor. Aydos Country Sinpaş Sancaktepe Aydos Ormanı'nın yanı başında hayata geçiriliyor. Aydos Country Sinpaş, 50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 914 daire yer alıyor. Farklı daire seçeneklerinin bulunduğu Aydos Country'de daireler 231.500 lira ile 884.500 lira arasında satışa sunuluyor.

Aydos Country Sinpaş'ın tanıtım toplantısında konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Aydos Country Sinpaş'ın inşa edileceği Sancaktepe bölgesinin İstanbul'un konut sektörü açısından en parlak bölgelerinden biri olduğunu söyledi. Gacemer, Çekmeköy-Sancaktepe arasındaki hattın son yıllarda yüksek değer kazandığını, Sinpaş projelerinde bu değerin daha da yukarıda olduğunu ifade etti. İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country'den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanırken, yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country, İstanbul Finans Merkezi'ne ve bölgede yeni açılacak, 4.300 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi'ne yakınlığıyla da öne çıkıyor.

Aydos Country Sİnpaş nerede?
İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country Sinpaş'a 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanıyor. Yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country Sinpaş, İstanbul Finans Merkezi'ne ve bölgede yeni açılacak, 4.300 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi'ne yakınlığıyla da öne çıkıyor.

"Aydos Country Sinpaş" Başlıklı Haberin Galerisi

Aydos Country Sinpaş

Aydos Country Sinpaş

Aydos Country Sinpaş

Aydos Country Sinpaş

Proje Bilgisi: Aydos Country