Aydos Country'de kampanya

Sinpaş GYO imzasıyla Sancaktepe'de inşa edilen Aydos Country'de başlatılan kampanya ile yatırımcıya 10 bin TL ön ödeme ve ayda 2.030 TL'lik taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor

Aydos Country'de kampanya

Sinpaş GYO, İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirdiği Aydos Country'den ev almak isteyenlere kolay ödeme seçenekleri içeren bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında 10.000 TL'lik ön ödeme sonrasında, 120 ay vade ile ayda 2.030 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma şansı sunuluyor.

Aydos Country'de kampanya
50 dönümlük arazi üzerinde kurulan ve her biri geniş balkonlara sahip toplam 900 konuttan oluşan Aydos Country porjesinde başlayan kampanya ile yatırımcıya 10.000 TL'lik ön ödemenin ardından, 1+1 dairelere 120 ay 2.030 TL'lik ödemelerle sahip olma şansı sunuluyor. Kampanya, 2+1 daireler için 20 bin TL ön ödeme ve 3.310 TL aylık taksit, 3+1 tipi daireler için ise 30 bin TL ön ödeme sonrasında aylık 3.660 TL'lik taksitli ödeme olanağı sunacak. 

 

Aydos Country'de ayda 2.030 TL'lik taksit fırsatı

 

1+1'den 4+1'e kadar değişebilen dairelerin genişlikleri ise 68 metrekareden başlıyor ve 208 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Gelişen bölgede cazip bir yatırım: Aydos Country
Sancaktepe bölgesinin hızlı bir gelişim ivmesi gösterdiğini ve yatırım açısından cazip bir semt haline geldiğini söyleyen Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, firmanın bu bölgede önemli projelere imza attığını söyledi. Gacemer, Sinpaş GYO'nun hayata geçirdiği projelerle Sancaktepe bölgesine değer kattığını da vurgulayarak:

"Aydos Ormanı’na komşu olan ve Anadolu Yakası’nın ulaşım bağlantılarının önemli noktasında yer alan Aydost Country, her açıdan bölgenin yükselen değeri olmaya devam ediyor. Bölgenin gelişimine paralel olarak gayrimenkullerin daha da değerleneceğini öngörüyoruz." dedi. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Aydos Country