Aydos Country'de fırsat dönemi

Sinpaş GYO imzasıyla Sancaktepe'de inşa edilen Aydos Country Projesi'nde 10.000 TL peşinat ve 2.000 TL'lik aylık taksitlerle konut sahibi olma imkanı sunan bir kampanyaya start verildi.

Aydos Country'de fırsat dönemi

Sancaktepe'de Sinpaş GYO imzasıyla hayata geçirilen Aydos Country projesinde 10 bin TL peşinat ve 2 bin TL'lik aylık taksitlerle ev sahibi olma şansı sunan bir kampanyaya gidildi.Kampanyanın Kasım ayı sonuna kadar süreceği açıklandı. 50 dönümlük arazi üzerinde ve her biri geniş balkona sahip 900 evin yer aldığı Aydos Country, mimari tarzı ve peyzajıyla da büyük beğeni toplamayı sürdürüyor.

Aydos Country'de fırsat dönemi

Doğanın kucağındaki proje: Aydos Country
Aydos Ormanı'na yürüme mesafesi uzaklıkta konumlandırılan Aydos Country projesi doğadan ilham alan mimarisi, doğal spor olanakları, yüzme havuzu, tenis kordu ve yürüyüş yolları ile sağlıklı yaşam konsepti içeriyor. Ataşehir'e 10 dakika uzaklıkta yer alan Aydos Country 2 ayrı metro hattı ve hızlı raylı sistem hatlarına da yakın bir konumda yer alıyor. Proje yapımı sürmekte olan 3. Köprü ve Sultanbeyli gişelerine de yakın bir konumda bulunuyor. 

Aydos Country'de fırsat dönemi

Aydos Country ödeme fırsatları
1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerini barındıran Aydos Country projesinde dairelerin genişlikleri 68 metrekareden 208 metrekareye kadar değişiklik gösterebiliyor. Kasım ayı sonuna kadar sürecek bir kampanya ile müşterilerine özel fırsatlar sunan Sinpaş GYO, bu projeden 10 bin TL peşinat ve aylık 2 bin TL'lik taksitlerle konut sahibi olma imkanı sunuyor. 1+1 dairelerde 30 aylık vade farksız ödeme planı kapsamında ilk ara ödeme 2016 Şubat ayında 51.389 ikinci ara ödeme ise 2017 Şubat ayında 164.156 TL olarak yapılacak. 

Aydos Country'de fırsat dönemi

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Aydos Country