Ayışığı Halting Palace Fiyat

Ayışığı Halting Place fiyat lar 143 bin TL"den başlıyor. Proje toplam 13 bin metrekare alana kuruldu

Ayışığı Halting Palace Fiyat

Ayışığı Halting Place
Ayışığı Halting Place projesinde özel tuz odaları bulunuyor. Polanya'nın Velicko şehrinde özel olarak imal edilen 'tuz odaları astım, öksürük, bronşit, alerjik hastalıklar gibi birçok sorunu tedavi ettiği kanıtlanmış. Odada, yer ve duvarların kaya tuzuyla kaplanmasıyla havaya karışan tuz partikülleri, solunum yoluyla vücuda yayılıyor. Ayrıca spor sırasında kaybedilen tuzun, sağlıklı bir şekilde kazanılması da sağlanıyor. Sitenin ortak kullanım alanları arasında yer alan bu donatılar açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamları, saunalar, fitness salonu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, squash, tenis kortu, bisiklet parkuru, yürüyüş parkuru, şelale ve suni gölet, barbekü alanları, özel oturma alanları ve kafeteryalar bulunuyor.

Ayışığı Halting Place Fiyat
Ayışığı Halting Place projesinde 65 ila 75 metrekarelik 1+1"ler 143 bin TL"den başlayan fiyatlarla satılırken; 142 metrekarelik 3+1"ler 294 bin TL"ye, 125 metrekare 2+1"ler 267 bin TL"ye, 102 metrekare 2+1"ler 189 bin TL"ye satılıyor. Projede yüzde 25 peşinatla konut bedelinin yüzde 75"ine güncel faiz oranlarıyla vade uygulanıyor.

Ayışığı Halting Place Nerede
Altınyıldız İlköğretim Okulu 800, Beylikdüzü Koç İlköğretim Okulu 500, Pinokyo Anaokulu 300, Fatih Koleji 500, Okyanus Koleji 900 ve Borusan Anadolu Lisesi 200 metre uzaklığında olan proje Özel Doğan Hastanesi, Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesi 300-700 metre mesafede.


Daha Büyük Görüntüle