Ayışığı Mercan Evleri

Muğla Bodrum'da hayata geçirilen Ayışığı Mercan Evleri 2+1 yazlık tipi evlerden meydana geliyor

Ayışığı Mercan Evleri

Muğla Bodrum'da hayata geçirilen Ayışığı Mercan Evleri 2+1 yazlık tipi evlerden meydana geliyor. Ayışığı Gayrimenkul imzası taşıyan Ayışığı Mercan Evleri 3 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Projede yazlık büyüklükleri 75 metrekare olarak veriliyor. 

Ayışığı Mercan Evleri

14 adet yazlıktan oluşan Ayışığı Mercan Evleri butik konseptli. Ayışığı Mercan Evleri projesinin sosyal imkanları içerisinde; çocuk yüzme havuzu, güvenlik, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası ve kameralı güvenlik yer alıyor. Ayışığı Mercan Evleri 6 bloktan oluşuyor. 

Ayışığı Mercan Evleri

Bahçe katı ve üst kat olmaz üzere bağımsız 2+1 daire tipi olacak evlerin 25 metrekare terası bulunuyor. Ayışığı Mercan Evleri fiyatlarının 340 bin lira ile 350 bin lira arasında olması bekleniyor. Ayışığı Mercan Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 

Ayışığı Mercan Evleri

Bodrum Gümüşlük'te hayata geçirilen Ayışığı Mercan Evleri, Gümüşlük merkezde ana cadde üzerinde konumlanıyor. Projenin kullanılan malzemesinden mimarisine kadar her şey ileride yüksek prim yapacağını gösteriyor. 

Ayışığı Mercan Evleri adres bilgisi : Bodrum - Muğla

Ayışığı Mercan Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : www.ayisigigayrimenkul.com.tr
E-posta adresi : info@ayisigigayrimenkul.com.tr

Firma Bilgisi: Ayışığı Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Ayışığı Mercan Evleri