Ayışığı Vadi’den 7 bin 600 TL peşinatla

Demir inşaat’ın Beylikdüzü'ndeki Ayışığı Vadi Evleri’nde başlattığı bahar kampanyasında son haftaya girildi

16 Mayıs 2012

Demir inşaat’ın Beylikdüzü’nde konumlandırdığı projesi, Ayışığı Vadi Evleri’nde başlattığı bahar kampanyasında son haftaya girildi. Nisan ayında başlayan kampanyayla projenin yüzde 70’i satıldı.

 “Al kalemi eline, ödemeni kendin belirle”
Demir İnşaat, müşterilerine 152 bin TL’den başlayan daireler için, kişiye özel ödeme planı seçeneği sunuyor. 2012’de sadece 7 bin 600 TL peşinat, kalan 114 bin TL için bugünkü oranlardan banka kredisi kullanılarak, ödemelere 12 ay sonra, yani teslimden sonra başlanabiliyor. Konuta taşındıktan sonra ise peşinatın geri kalan kısmı olan 30 bin TL ödeniyor.
Ayışığı Vadi Evleri bünyesinde, çeşitli büyüklük ve özellikte 489 konut, zengin ve iyi planlanmış spor ve sosyal yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor. Sosyal tesisler içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı yer alıyor. Ayrıca basket ve voleybol sahaları, tenis kortu, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center bulunuyor. Cafe, restaurant, sinevizyon salonu, bay bayan kuaför, terzi, kuru temizleme, vale hizmetleri, oto kuaför ve özel market servisi ise diğer hizmetler arasında yer alıyor.