Ayışığı Vadi Evleri’nde açılış partisi

Gayrimenkul sektöründe 29 yılı geride bırakan Demir İnşaat, 2011 yılında başladığı Ayışığı Vadi Evleri projesini Nisan 2013'de ev sahiplerine teslim etti.

Ayışığı Vadi Evleri’nde açılış partisi

Gayrimenkul sektöründe 29 yılı geride bırakan Demir İnşaat, 2011 yılında başladığı Ayışığı Vadi Evleri projesini Nisan 2013'de ev sahiplerine teslim etti. Planlanandan 2 ay erken teslim edilen projede teslimatlar biterken yaşam da başladı. Demir İnşaat 21 Eylül 2013 Cumartesi günü ise İstanbul Beylikdüzü’nde tüm ev sahiplerinin katıldığı bir davet düzenledi. Etkinliğin açılışına Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir’in yanı sıra, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu da katıldı.

Kokteylin ünlü konuğu Metin Şentürk, Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir ile birlikte başta sosyal tesisler olmak üzere projeyi yerinde inceledi. Ayışığı Vadi Evleri'nin girişinde, merdivenlerin yanında engelliler için düşünülen rampayı fark eden ünlü sanatçı, “Her şeyiyle kaliteli bir proje olduğu kesin ama benim için çok daha önemli bir özelliği var, girişinden itibaren engelli vatandaşları düşünen bir proje, sizi tebrik ediyorum" dedi.

Törende konuşma yapan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, güvene dayalı bir sektörde 29 yılı geride bırakırken bugün yaşadıkları tablonun kendileri açısından gurur verici olduğunu söyledi.  Ev hayali kuranların hayalini gerçekleştirdiklerini anlatan Demir “Markaya, şirkete duyulan güvenin eskisinden daha önemli olduğu bir dönemde Demir İnşaat, geçmişte olduğu gibi bugün de kendisinden bekleneni, hatta erken teslimlerle sayesinde, kendisinden beklenenin fazlasını vermeye devam etmektedir. Bugünkü müşterilerimize de gelecekteki müşterilerimize de söyleyeceğimiz tek bir söz var. O da, Demir İnşaat şartlar ne olursa olsun, sektörde Demir gibi sağlam durarak kendisine güvenenleri yanıltmayacaktır” dedi.

489 konuttan oluşuyor

“Bir Dilek Tut, Ayışığında Evin Olsun” sloganıyla sunulan Ayışığı Vadi Evleri’nin yapımına Ocak 2011’de başlandı. Teslimatın Nisan 2013’te yapıldığı proje, ,11 katlı 6 bloktan ve 489 konuttan oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunan proje bünyesinde kaliteli konut birimleri, zengin ve iyi planlanmış spor ve yaşam alanları ile eğlence üniteleri yer alıyor. Daire büyüklükleri 66 metrekare ile 166 metrekare arasında değişiyor.

Proje Bilgisi: Ayışığı Vadi Evleri