Ayışığı Vadi Evleri’nde sevgililer günü devam ediyor

Demir İnşaat’ın Ayışığı Vadi Evleri’ne özel olarak Sevgililer Günü’nde başlattığı fırsat, Şubat sonuna kadar devam ediyor

Ayışığı Vadi Evleri’nde sevgililer günü devam ediyor

19 Şubat 2013 / emlakwebtv
Demir İnşaat, 14 Şubat Sevgililer Günü için başlattığı “yüzde 1 peşinat”la ev sahibi yapan kampanyasını, yoğun talep üzerine 28 Şubat’a kadar uzattı. Ayışığı Vadi Evleri’ndeki son konutlar için uygulanan yüzde 1 peşinat kampanyasından yararlanan konut sahipleri; peşinatın kalan kısmını ise,  konutlarına taşındıktan sonra Nisan 2013’te ödeme şansı elde ediyor.

İnşaatı ve satışları yüzde 85 oranında tamamlanan Ayışığı Vadi Evleri, yatırımcısına da kazandırıyor. Demir İnşaat, yapımına Mayıs 2011’de başladığı Ayışığı Vadi Evleri’nde, başlangıcından bugüne kadar ortalama yüzde 60 prim getirdi. Ayışığı Vadi Evleri’ndeki prim oranının projenin anahtar teslimi ile birlikte, yüzde 80’e kadar yükselmesi bekleniyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte ve büyüklükte toplam 489 konuttan oluşan proje bünyesinde, zengin ve iyi planlanmış spor ve sosyal yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor. Ayışığı Vadi Evleri’nin sosyal donatıları içinde; açık ve kapalı spor alanlarının yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi ve sinevizyon salonu yer alıyor. Projedeki çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı ve kapalı oyun alanı ile çocuklar da unutulmuyor.

Ayışığı Vadi Evleri’nin en önemli özelliklerinden biri ise her blokta, 1 ve 5’inci kat arasında bulunan teraslı daireler. Ayrıca konut teslimleri tamamlandıktan sonra hizmete başlayacak siteye özel shuttle hizmeti ile de konut sahiplerine metrobüse, alışveriş merkezlerine, markete rahatlıkla ulaşabilme imkânı sunulacak.

Ayışığı Vadi Evleri hakkında detaylı bilgi için adres http://www.ayisigivadievleri.com/tur/
Demir İnşaat hakkında detaylı bilgi için adres http://www.demirinsaat.com.tr/

Proje Bilgisi: Ayışığı Vadi Evleri