Ayport Residence

Ayport Residence Kurtköy'de 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde Aydınoğlu İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor

Ayport Residence

Ayport Residence Kurtköy'de 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde Aydınoğlu İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Ayport Residence 9 katlı 4 bloktan meydana geliyor. Projede 1+1 daireler 72 metrekare ile 74 metrekare arası, 2+1 daireler 95 metrekare ile 105 metrekare arası, 3+1 daireler 156 metrekare olarak tasarlandı. Projede aynı zamanda 35 adet dükkan yer alıyor.

Kurtköy Ayport Residence fiyatlarının 270 bin TL ile 610 bin TL arasında değişmesi bekleniyor. Projede firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Ayport Residence fiyat, ödemeler ve detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Ev-ofis projesi olarak inşa edilen Ayport Residence'de 216 konut yer alıyor. 

Ayport Residence projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık otopark, basketbol sahası, çarşı, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kamelya, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu, market, süs havuzu, yürüyüş parkuru bulunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, balkon ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Ayport Residence teslimlerinin 2015 yılı sonunda yapılması bekleniyor. Ayport Residence, İstanbul Kurtköy'de yer alıyor. Proje Sabiha Gökçen havaalanı, Teknopark'a yakınlığı ile dikkat çekiyor. 4 bloktan oluşan Ayport Residence zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak yükseliyor. 

Ayport Residence adres bilgisi : Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:2 34481 Kurtköy-Pendik/İstanbul

Ayport Residence iletişim bilgileri 
Telefon numarası : 0216 482 21 81 
Web adresi : ayportresidence.com
E-posta adresi : info@ayportresidence.com
Firma Bilgisi: Aydınoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ayport Residence