Ayşe Arman Brandium’u çok sevdi

Brandium Ataşehir’i çok beğenen Ayşe Arman önce "Peşinat Teslimde" kampanyası ile ev aldı sonra reklamlarında oynadı

Ayşe Arman Brandium’u çok sevdi

7 Ocak 2013 / emlakwebtv
Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Ataşehir’de 120 bin metrekare alana sahip olan Brandium Alışveriş Merkezi yeni yılın ilk çeyreğinde ziyaretçileriyle buluşacak.

Ataşehir bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyaç da gün geçtikçe artarak devam ediyor. Brandium Ataşehir, 1.350 konutluk yaşam alanı, AVM, 340 odalı 5 yıldızlı, bir tane de 4 yıldızlı otelden oluşuyor. Ayrıca proje bünyesinde 3 bin kişi kapasiteli bir de kongre merkezi bulunuyor.  Brandium Alışveriş Merkezi bölgenin tüm sosyal gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor. Brandium Alışveriş Merkezi dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan çocuklar ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema ve tiyatro salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri bünyesinde topluyor.

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile inşa edilen Brandium Ataşehir projesinde kısa bir süre önce başlayan ve hala devam eden “Peşinat Teslimde” kampanyası ünlü simaların bile merceğinde bulunuyor. Kampanya kapsamında projeden konut alan Ünlü Gazeteci Ayşe Arman’da bu simalardan biri. Projeyi çok beğenen Arman, konut almakla da kalmayıp Brandium Ataşehir’in reklamlarına da hayat veriyor.