Ayşe & Sultan Konakları projesi

Ayşe & Sultan Konakları projesi Zekeriyaköy’de Sözdem İnşaat tarafından 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor

Ayşe & Sultan Konakları projesi

Ayşe & Sultan Konakları projesi Zekeriyaköy’de Sözdem İnşaat tarafından 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 10 adet villadan meydana gelen Ayşe & Sultan Konakları projesi satılık villa büyüklükleri 283 metrekare ile 389 metrekare arasında değişiyor. 

Ayşe & Sultan Konakları projesi özellikleri
Ayşe & Sultan Konakları projesi özellikleri arasında merkezi uydu sistemi, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, güvenlik, çocuk yüzme havuzu ve güneşlenme terası yer alıyor. 

Ayşe & Sultan Konakları projesi ödeme planı
Ayşe & Sultan Konakları projesi banka kredisi için uygun durumda. Projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. Firma bünyesinde ise yüzde 25 peşinat ile 12 ay vade yapılabiliyor. Ayşe & Sultan Konaklar fiyat bilgileri için ise satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ayşe & Sultan Konakları projesi nerede?
Zekeriyaköy'de yükselen proje Sarıyer'e 7 dakika, Acıbadem Hastanesi'ne 12 dakika, İstinyepark AVM'ye 14 dakika, Maslak'a 13 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayşe & Sultan Konakları teslimlerinin ise 2015 yılı Ağustos ayında yapılması planlanıyor. 

Ayşe & Sultan Konakları projesi adres bilgileri: Zekeriyaköy, Kilyos Caddesi Sarıyer / İstanbul

Ayşe & Sultan Konakları projesi iletişim bilgileri
Telefon : 0532 265 21 88

 

Proje Bilgisi: Ayşe & Sultan Konakları