Azel Kule'den 'concierge' hizmeti

Ankara'da inşaatı süren Azel Kule concierge(modern kapıcılık) hizmetleri ile dikkati çekiyor.

Azel Kule'den 'concierge' hizmeti

Henüz Türkçe karşılığı bulunmayan, ''modern kapıcılık'' olarak bilinen concierge, Avrupa ve ABD'de en çok kazandıran meslekler arasında yer alıyor. Klasik kapıcılık hizmetlerinin yanı sıra resepsiyon, teslimat, çocuk bakımı, ev temizlik, yemek hazırlama, fatura, kurye, terzi-lostra, çilingir-cam değişim, oto kiralama hizmetleri conciergeler tarafından verilecek. Yabancı dil şartı aranacak conciergelerin bir başka görevi de danışmanlık olacak. Seyahat danışmanlığı, restoran-sinema seçimi, özel gün ve davet organizasyonu, çiçek ve hediye gönderim organizasyonu da conciergeler tarafından karşılanacak.

Azel Kule'de 7/24 kesintisiz hizmet
Ankara'da inşaatı süren 'Azel Kule'de vadettiği concierge hizmetleri ile dikkati çekiyor. Azel Gayrimenkul'un Konutkent'te hayata geçirdiği, 90 metrekareyi bulan büyüklükteki teras bahçeleri ile dikkati çeken kule konut projesi, 5 yıldızlı otel konforu yaşatacak concierge hizmeti sunacak. Azel Gayrimenkul Mali ve Finans Danışmanı Nihat Aslantaş , Azel Kule'de conciergeler aracılığıyla 7/24 kesintisiz olarak güvenlik, teknik servis, vale, oto yıkama, resepsiyon, telefon-faks, ulaşım, sanat etkinlikleri danışmanlığı, stil ve alışveriş danışmanlığı, restaurant danışmanlığı hizmetleri sunulacağını söyledi.

Azel Gayrimenkul Mali ve Finans Danışmanı Nihat Aslantaş

Aslantaş, müteahhit firma olarak satıştan sonra da sorumluluk üstlendiklerini belirterek, ''Azel'e güvenip konut alanlara en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Azel Kule'de bu anlayışla yola çıkarak satış sonrasında da 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet verilmesini sağlayacağız"' dedi.

Anahtar teslimleri Ekim 2015'te
İki bodrum katı, zemin ve asma katın üzerine 100 metre yüksekliğinde 28 katlı kuleden oluşan karma bir proje olan Azel Kule'de 1+1, 1+1 loft, 2+1, 2+1 loft, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekli 122 residence dairesi ile 23 dükkan yer alıyor.

Azel Kule'de anahtar teslimleri Ekim 2015'te yapılacak.