Azure Villaları Bodrum!

Muğla Bodrum'da hayata geçirilen Azure Villaları Novron İnşaat imzası taşıyor

Azure Villaları Bodrum!

Muğla Bodrum'da hayata geçirilen Azure Villaları Bodrum, Novron İnşaat imzası taşıyor. 18 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Azure Villaları 60 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 59 ila 134 metrekare olarak veriliyor. 

Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, deniz manzarası, güvenlik, çocuk oyun alanları gibi ayrıcalıkların yer aldığı Azure Villaları satılık daireleri ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projenin villalarında aynı zamanda balkon, duşakabin ve teras bulunuyor. 

Azure Villaları fiyatlarının 540 bin lira ile 1 milyon 100 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden konut sahibi olanlar banka kredisi kullanabiliyor. Azure Villaları'nda sezonluk kiraların aylık 10 bin liradan başlaması bekleniyor. 

Milas - Bodrum havalimanına 55 kilometre mesafede yer alan proje Gündoğan merkeze 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. 38 blokta toplam 60 adet üniteden oluşan Azure Villaları denize 700 metre mesafede yer alıyor. Projede servis aracı ile denize ve Gündoğan'a ulaşım sağlanabiliyor. 

Azure Villaları adres bilgisi : Gündoğan Beldesi Kızılburun mevkii Bodrum - Muğla
Azure Villaları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0536 730 19 75
Web adresi : www.bodrumazurevillas.com
E-posta adresi : info@bodrumazurevillas.com

"Azure Villaları Bodrum!" Başlıklı Haberin Galerisi

Azure Villaları Bodrum!

Azure Villaları Bodrum!

Azure Villaları Bodrum!

Azure Villaları Bodrum!

Firma Bilgisi: Novron Inşaat
Proje Bilgisi: Azure Villaları