B Life Ataşehir Konutları nerede?

Berberoğlu İnşaat ve Entegre İnşaat ortaklığı ile inşa edilen B Life Ataşehir, İzmir - Çiğli'nin Ataşehir Mahallesi'nde inşa ediliyor.

B Life Ataşehir Konutları nerede?

B Life Ataşehir Konutları 3 blokta 84 daireden oluşuyor. Daire seçenekleri ise 3 farklı tipte 65 metrekare ile 176 metrekare arasında değişiyor. 3+1, 2+1, 1+1 dairelerden oluşa B Life Ataşehir 4 bin metrekareye yakın peyzaj alanı ile dikkat çekiyor.

B Life Ataşehir nerede?
B Life Ataşehir projesi İzmir Çiğli’de inşa ediliyor. B Life Ataşehir Konutları, çevreyoluna, alışverişmerkezlerine, eğitim kurumlarına ve hastanelere çok yakın bir konumda yer alıyor. Çiğli metro istasyonu ise yürüme mesafesinde. Proje, Mavişehir'in kuzeyinde, İzban İstasyonaltı durağının hemen yanı başında, Özel Kent hastanesi’ne, Ekol KBB Hastanesi’ne İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’ne, Kipa AVM’ye, Ege Park AVM’ye yakın konumda yer alıyor.

B Life Ataşehir Konutları 


B Life Ataşehir’de açık yüzme havuzu, otopark alanları, çocuk oyun alanları yanı sıra projede 4 mevsim iklimlendirme ve akıllı ev otomasyonu bulunuyor.
B Life Ataşehir, 24 ay sonra tamamlanması planlanıyor. Özel lansman fiyatlarıyla sınırlı sayıda daire için özel fırsatlar sunuluyor.

B Life Ataşehir İletişim:
B Life Ataşehir Adres: Ataşehir Mah. 8020 Sokak no:3a Çiğli İzmir
Web: http://www.blifeatasehir.com/
Telefon: 0232 489 3335
Mail: İnfo@berberogluinsaat.com

Life Ataşehir Satış Ofisi Telefon:
0532 111 25 33

 

"B Life Ataşehir Konutları nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

B Life Ataşehir Konutları nerede?

B Life Ataşehir Konutları nerede?

B Life Ataşehir Konutları nerede?

B Life Ataşehir Konutları nerede?

Proje Bilgisi: B Life Ataşehir