Babacan Esenyurt Premium projesi!

Babacan Esenyurt Premium projesinde fiyatlar 285 bin TL'den başlıyor

Babacan Esenyurt Premium projesi!

Babacan Premium Residence projesi, İstanbul Esenyurt'ta Babacan Yapı bünyesinde hayata geçiriliyor. Geçtiğimiz Eylül ayında inşaatına başlanan proje, toplam 2 etap halinde inşa ediliyor.  

İlk etabın teslimi Haziran 2018 olarak planlanan Babacan Premium Esenyurt'un 2. etap tesliminin Eylül 2018 olması hedefleniyor. 28 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje, toplam 1.400 adet konut ve 115 adet ticari birimden oluşuyor. 

6 blok şeklinde tasarlanana Esenyurt Premium Residence'ta stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor. Projede fiyatlar minimum 285 bin TL'den başlayıp daire yüksekliğine bağlı olarak değişiyor. 

Babacan Premium Residence'da; 40 ay vade farkı olmaksızın banka kredisi kullanarak ödeme imkanı bulunuyor. Konumu ile dikkat çeken proje; E5 yönüne 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı'na 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Öğrenciler için de imkanlar sunan projeden; İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla yaklaşık 15 dakikada ulaşım sağlanıyor.  

Babacan Premium Residence projesi kapsamında yer alacak sosyal imkanlar olarak; AVM, otel alanı, yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları ve dinlenme alanları mevcut.  

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium