Babacan Holding'den 400 milyonluk proje: Babacan Premium

Babacan Holding yeni projesi Babacan Premium'u bugün kamuoyuna tanıttı. 400 milyon TL yatırım değerine sahip proje Esenyurt'ta hayata geçirilecek

Babacan Holding'den 400 milyonluk proje: Babacan Premium

Babacan Holding, Esenyurt'ta inşa edeceği yeni projesi Babacan Premium'un tanıtımını bugün gerçekleştirdi. 400 milyon TL'ye mal olacak projede 1.216 konut yer alacak

Babacan Premium'da lansman fırsatları
Kapalı AVM ve cadde dükkanları da dahil toplam 102 adet ticari ünitenin de yer alacağı Babacan Premium projesinde, lansman dönemine özel fiyat avantajları da belirlendi. Metrekare fiyatlarının 2.800 TL'den başladığı Babacan Premium'da KDV oranı ise yüzde 1 olarak belirlendi. Projede lansman dönemine özel yüzde 15 peşinat ve yüzde 15 indirimle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Konut sahibi olmak isteyenler ise İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Fibabanka ve Şekerbank'tan kredi temin edebilecek. 

Babacan Holding'den 400 milyonluk proje: Babacan Premium

Banka kredisi kullanan yatırımcı ise yüzde 15'lik peşinat sonrasında 6 ve 12. aylarda yüzde 5 ara ödeme, geri kalan miktar için de 120 aya kadar banka kredisi kullanabilecek. Firma bünyesinde geliştirilen ödeme planında ise yüzde 25'lik peşinat sonrasında 48 aya kadar vadelendirme yapılabilecek. 

Babacan Premium projesi ilk etabı Haziran 2018'de
Bünyesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde düz ve loft dairelerin yer alacağı Babacan Premium'da 1+1 tipi daireler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan iki kulede, 2+1 ve 3+1'ler ise diğer 4 blok üzerinde yer alacak. Projenin ilk etap teslimleri Haziran 2018 tarihinde gerçekleşirken, ikinci etap teslimleri 30 Aralık 2018 tarihinde yapılacak. 

Babacan Holding'den 400 milyonluk proje: Babacan Premium

Babacan Premium nerede?
İstanbul Esenyurt'ta inşa edilen Babacan Premium, E-5'e 100, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı'na ise 15 kilometrelik mesafede yer alıyor. Kentin en önemli eğitim kurumlarına ulaşım aksına kolay erişilebilir bir noktada inşa edilen projede önemli sosyal olanaklar da hizmete sunulacak. 

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Premium