Babacan Holding'ten taksitleri 2019'a erteleyen kampanya

Babacan Holding, Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde, yüzde 5 peşinatla taksitleri 2019'a erteleyen yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu

Babacan Holding'ten taksitleri 2019'a erteleyen kampanya

Babacan Holding, iki projesinde özel bir kampanyaya başladığını duyurdu. Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcılara yüzde 5'lik peşinat karşılığında taksitlerini Ocak 2019'da ödeyebilme şansı tanınacak.

Babacan Yapı'dan özel kampanya

Dar ve orta gelir grubuna sahip vatandaşların konut sahibi olması yolunda özel kampanyalar geliştirdiklerini söyleyen Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan, taksit ertelemeli kampanyanın sektördeki canlılığı korumaya destek sunduğunu söyledi. Babacan, konut yatırımcısının çabuk davranası gerektiğini ve sürdürülen kampanyanın önemli avantajlar içerdiğini de belirterek: "Yüzde 5 peşinatla 1 yıl taksit ertelemeli bu kampanyanın Türkiye’nin en çok kazandıran kampanyası olacağını düşünüyoruz. Babacan Holding olarak, ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Port Royal’ projelerimizle bu kampanyaya destek olmaya karar verdik. Ocak 2019’da taksitlerin ödenmesine başlanacak bu kampanyayı uygulamaya başladık. Yatırımların hız kesmemesi için bu tür kampanyalarla birlikte sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekiyor. Böylece hem yatırımlar hız kesmeyecek, hem de konut sahibi olmak kolaylaşacak" ifadelerini kullandı.

Babacan Premium'un 2. etabı için ön talep dönemi başladı

Residence, terrace,tower ve home office bölümlerinden meydana gelen Babacan Premium projesi, Beylükdüzü'nde E-5 üzerinde bulunuyor. Toplamda 1009 adet konutun yer aldığı projenin 2. etabı için ön talep toplama dönemi de başladı. Prjenin bu etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut bulunuyor. Babacan Premium'da daire fiyatları 292 bin TL'den başlarken kampanya ile yatırımcıya yüzde 5 peşinatın ardından ilk taksidini 2019 yılının Ocak ayında ödeme firsatı sunuluyor. Babacan Premium, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede yer alıyor. 

Babacan Port Royal'de kampanya zamanı

Yeşilköy Atatürk Havalimanı'nın tam karşısında yer alan Babacan Port Royal projesi ise 5 blok üzerinde toplam 814 adet daireden meydana geliyor. 37 adet ticari ünite de içeren porjede büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Premium