Babacan Port Royal ön talep topluyor

Babacan Yapı'nın Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçireceği yeni projesi Babacan Port Royal ön talep topluyor

Babacan Port Royal ön talep topluyor

Babacan Yapı'nın Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçireceği yeni projesi Babacan Port Royal ön talep topluyor. Konutların yanı sıra otel ve ticari birimlerin de yer alacağı proje E-5'e oldukça yakın bir konumda yer alıyor. 

2019 yılı Ocak ayında tamamlanması planlanan Babacak Port Royal projesi 16 bin 527 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 1+0, 1+1, 241 ve 3+1 tipinde  897 konut ve 43 dükkandan meydana gelen proje 4 bloktan oluşuyor. Projede bloklar ise zemin+11 katlı olacak. 

Babacan Port Royal projesinin sosyal olanaklar içinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna yer alıyor. Babacan Port Royal fiyatları ve ödeme seçenekleri de henüz belirlenmedi. Ön talep toplama aşaması devam eden projede detaylı bilgi almak isteyenler projenin internet sitesinde bilgi formu doldurabilirler. 

Babacan Port Royal nerede? 

Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçirilecek olan Babacan Port Royal, mükemmel konumu ile öne çıkıyor. Proje E-5'e 1 dakika, Atatürk Havalimanı'na 3 dakika, metrobüse 2 dakika, İDO'ya 10 dakika, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'ne 5 dakika, 212 AVM'ye 5 dakika, Taksim Meydanı'na ise 25 dakika mesafede yükseliyor. Ön talep toplama aşamasında olan Babacan Port Royal projesinde satışların Temmuz ayında başlaması bekleniyor . Babacan Port Royal Babacan Yapı güvencesi ile hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Port Royal