Babacan Port Royal satış ofisi açıldı, ön satışlar başladı

Atatürk Havalimanı’na yakın konumu ile dikkat çeken Babacan Port Royal’in satış ofisi açıldı ve indirimli fiyatlarla ön satışları başladı

Babacan Port Royal satış ofisi açıldı, ön satışlar başladı

İstanbul Avrupa Yakası’nın Küçükçekmece ilçesine bağlı Kartaltepe Mahallesi’nde hayata geçirilen Port Royal, Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede rezidans daireler ile home ofislere yer veriliyor.

Satış ofisi kurulan ve ön satışlarına başlanan Babacan Port Royal projesinin ödeme planına göre; ister 50 aya kadar 0 faizle, ister 120 aya kadar yüzde 0,59 faiz oranı ile taksit yapılabiliyor.

Toplam 16 bin 527 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Babacan Port Royal, 5 blok halinde yükseliyor. Proje, 801 adet daire ile 80 adet ticari birimden meydana geliyor.

Yaklaşık 10 bin metrekarelik açık alanı bulunan Babacan Port Royal Küçükçekmece’de kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk hamamı, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi geniş sosyal imkanlar sunuluyor.

Dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık imzası taşıyan Babacan Port Royal projesi; NR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı’na yakın mesafede konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Port Royal