Babacan Port Royal'de lansman fırsatları sürüyor

Babacan Port Royal'de lansman fırsatları ile satışlar sürüyor. Projede fiyatlar 239 bin TL'den başlıyor

Babacan Port Royal'de lansman fırsatları sürüyor

Babacan Holding imzasıyla hayata geçirilen Babacan Port Royal'de lansman avantajları devam ediyor. Özel ödeme avantajlarının sunulduğu projede daireler 239 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Babacan Port Royal'de fiyat avantajı Ekim ayında da sürüyor

Babacan Holding, Babacan Port Royal projesinde lansman döneminde başlattığı fiyat avantajının Ekim ayının sonuna dek sürdürme kararı aldı. Bölgesinin en iddialı projelerinden biri olarak öne çıkan Babacan Port Royal'de 239 bin TL'den başlayan fiyat avantajları Ekim 2017 tarihinin sonuna dek sürecek. Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan, Babacan Port Royal'in fiyat avantajı ile bölgenin en karlı yatırımlarından biri olarak öne çıktığını belirterek: "Bölgede bu kalitede ve böyle bir fiyata bir proje yok..." ifadelerini kullandı. Babacan Port Royal'ın Yeşilköy Atatürk Havaliman'nın tam karşısındaki konumu ve E-5'e yakın bir lokasyondaki konumuyla öne çıktığına dikkat çekerek: "Babacan Holding olarak konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyalara imza atmaya devam ediyoruz. Yoğun ilgiyle karşılanan projemizde yüzde 40’lık bir satış rakamına ulaştık. Temeli atılan ‘Babacan Port Royal’de ekim ayı sonuna kadar lansman avantajlarımız da devam ediyor. Hem yatırım hem de oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenler bu son fırsatı kaçırmamalı” şeklinde konuştu. 

2019'da ödeme fırsatı

Toplamda 5 blok üzerinde ve 814 daire ile  37 adet ticari üniteden meydana gelen Babacan Port Royal, dünyanın önde gelen mimarlık şirketlerinden Portekizli Addon Grup'un imzasını taşıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi daire seçeneklerinin yer aldığı projede bu dairelerin büyüklükleri ise 37 ila 212 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Teslim tarihi olarak Eylül 2019'un gösterildi projede yüzde 5 peşinatla taksitleri 2019 yılına kadar erteleme şansıda tanınıyor. Babacan Port Royal'de daire fiyatları 239 bin TL'den başlıyor. 

Babacan Port Royal Projesi

Babacan Port Royal, geniş sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor.  Fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatılarla zenginleşen proje özel yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanlarının yanı sıra süs havuzlarına da sahip olacak. Metro istasyonuna sıfır konumuyla sakinlerine özel ulaşım fırsatı sunan Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi merkezlere de yakın bir noktada yükseliyor.

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Port Royal