Babacan Port Royal'de özel ödeme fırsatları

Babacan Port Royal projesinde yatırımcıya "ödeme planını oluşturma" şansı tanıyan kampanya başladı.

Babacan Port Royal'de özel ödeme fırsatları

Babacan Holding imzasıyla Yeşilköy Havalimanı'nın tam karşısında konumlandırılan Babacan Port Royal projesinde özel bir kampanyanın duyurusu yapıldı. Kampanya kapsamında Babacan Port Royal'dan ev satın almak isteyen yatırımcılara "kendi ödeme planlarını oluşturma" olanağı tanınacak. 

Port Royal'de kişiye özel ödeme planı

Babacan Holding, Babacan Port Royal'e yatırım yapmak isteyen vatandaşlar içen çok özel bir kampanya geliştirdi. "Ödeme planını kendin oluştur" sloganı ile başlayan kampanya ile ödeme koşulları müşterilerine beklentilerine paralel olarak belirlenecek. Yatırıcılar kampanya ile birlikte kendi ödeme planlarını kendileri oluşturabilecek. Babacan Port Royal projesinin hayata geçirildiği arazinin 2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı'ndan satın alındığını ve bu sebeple bölgedeki diğer projelere kıyasla yüzde 30'lara varan düzeylerde daha düşük bedellerle satışa sunulduğunu dile getiren Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan, vatandaşların konut sahibi olmalarını kolaylaştıracak adımları atmayı sürdüreceklerini söyledi. 

Babacan Port Royal'de özel ödeme fırsatları

279 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Projenin merkezi lokasyonu ile dikkat çektiğini, Yeşilköy Atatürk Havalimanı'nın tam karşısındaki konumu ve E-5 karayoluna komşu niteliği ile yüksek bir yatırım değeri taşıdığını da vurgulayan Babacan: "16.500 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen projemiz, fiyat avantajıyla bölgenin en karlı projesi olarak yatırımcıların dikkatini çekiyor. Daire fiyatlarının 279 bin liradan başladığı projemizden konut sahibi olmak isteyenlere ‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyasını başlattık" dedi. babacan, yatırımcıya ister peşin, ister taksitli olarak, özel olarak oluşturulan ödeme planları kapsamında en lüks ve n ulaşılabilir konut projesine ulaşma şansı tanıdıklarını da belirterek: "Yatırım ve oturum amaçlı konut almak isteyenler bu özel fırsatı kaçırmamalı” ifadelerini kullandı. 

Dev yeşil alana komşu proje: Babacan Port Royal

Babacan Port Royal projesi diğer taraftan 10 futbol sahasi büyüklüğündeki yeşil alana komşu konumuyla da dikkat çekiyor. Portekizli Addon Grup tarafından tasarlanan ve toplam 5 blokta 814 dairenin yer aldığı Babacan Port Royal'de toplam 814 daire ve 37 ade ticari ünite yer alıyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 37 metrekare ile 212 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Babacan Port Royal projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alıyor. 

Eylül 2019'da teslim

Bin  metrekarelik kapalı alanı ve geniş sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken Babacan Port Royal'de fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası  gibi sosyal donatı alanarına yer verilecek. Projenin teslim tarihi ise Eylül 2019 olarak belirlendi. E-5 hattına 1 dakika İDO'ya ise 10 dakikalık mesafede konumlanan proje CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Ataköy Marina, Bakırköy Deniz Otobüsleri, gibi merkezlerin yanı sıra Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadyumu gibi bölgelere de oldukça yakın bir noktada yer alıyor.. 

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Port Royal