Babacan Premium Esenyurt fiyatları!

Babacan Premium Esenyurt fiyatları ise lansmana özel olarak 225 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor

Babacan Premium Esenyurt fiyatları!

Babacan Premium Esenyurt fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 2018 yılında teslim edilmesi planlanan Babacan Premium Esenyurt projesi 1+0’dan 3+1’e kadar daire tiplerini konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Babacan Premium Esenyurt 3 bloktan oluşuyor. 115 adet ticari ünite ve toplamda 1.400 adet konutun bulunduğu Babacan Premium Esenyurt kapalı AVM ve cadde dükkanlarından meydana geliyor.

Babacan Premium Esenyurt lansmanı ilk olarak 8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai’de 14. Kez düzenlenen Cityscape Fuarı’nda yapıldı. Yabancı yatırımcıların beğenisine sunulan Babacan Premium Esneyurt 28 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseliyor.

Babacan Premium Esenyurt bulunduğu konumla da dikkatleri üzerine çekiyor. E5’e 100 metre, Metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alan Babacan Premium Esenyurt aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye yakın konumda yükseliyor.

Babacan Premium Esenyurt fiyatları!

Özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve spor kulübünün yer aldığı Babacan Premium Esenyurt projesi ile ilgili olarak Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan bazı açıklamalarda bulundu.

İbrahim Babacan “Sadece konut değil, yeni yaşamlar üretiyoruz’ diyerek çıktığımız yolda 40’tan fazla proje yaptık. Babacan Premium ile Beylikdüzü bölgesindeki proje sayımızı 6’ya çıkarıyoruz. 45 milyon dolar ödeyerek 2015 yılı başında satın aldığımız fabrika arazisinde kentsel dönüşüm kapsamında  Babacan Premium projemizi gerçekleştiriyoruz. Her projemizin kendine özgü bir çizgisi mevcut. Kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunan yeni projemiz Babacan Premium, yeşil alan, AVM, hotel apartment ve konforlu yaşamı bir arada bulma imkanı veriyor” dedi.

Babacan Premium Esenyurt fiyatları ise lansmana özel olarak 225 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor. Geniş metrekareli yüksek tavan ve teraslı alternatiflerin yer aldığı Babacan Premium Esneyurt ödeme planı kapsamında da konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yardımcı oluyor.

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium