Babacan Premium fiyat

Babacan Premium fiyat bilgileri de 176 bin TL ile 535 bin TL arasında değişiyor

Babacan Premium fiyat

Babacan Premium fiyat bilgilerine değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Babacan Premium Esenyurt'ta yer alıyor. Babacan Premium 28 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Babacan Premium Babacan Yapı'nın 45 milyon dolara satın aldığı Esenyurt'taki fabrika arazisi üzerinde yükseliyor. 

Babacan Premium toplam 1.400 adet daire ve 115 adet ticari birimden oluşuyor. Babacan Premium 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerini konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor. Babacan Premium satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Babacan Premium 2 etaptan meydana geliyor. E-5'e 100, metrobüse ise 500 metre uzaklıkta konumlandırılan Babacan Premium Esenyurt Atatürk Havaalanı'na ise 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Babacan Premium fiyat bilgileri de 176 bin TL ile 535 bin TL arasında değişiyor ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Babacan Premium satılık daire sahiplerine açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, yürüyüş parkuru, ısı pay ölçer, hidrofor, lobi, resepsiyon gibi hizmetler bulunuyor.

Babacan Premium adres bilgileri: Adile Naşit Bulvarı. Esenyurt - İstanbul 

Babacan Premium iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 2 420 
Web adresi : babacanyapi.com
E-posta : info@babacanyapi.com

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium