Babacan Premium İstanbul fiyatları 198 bin TL’den başlıyor!

Lansman öncesi ön satışları yapılan Babacan Premium İstanbul fiyatları minimum 198 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Babacan Premium İstanbul fiyatları 198 bin TL’den başlıyor!

Karma yaşam alanı sunan Babacan Premium İstanbul; residence, terrace, tower, home ofis, mall ve suites bölümlerinden oluşuyor. Babacan Yapı tarafından inşa edilen proje, İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde yer alıyor.

8 Mart 2016 tarihinde basın toplantısı yapılacak olan Babacan Premium İstanbul’da şu an lansman öncesi indirimli fiyatlarla ön satışlar yapılıyor. Projede daire fiyatları 198 bin TL’den başlıyor. Yüzde 1 KDV uygulanıyor.

Babacan Premium Esenyurt’ta 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde farklı cephe ve büyüklükte toplam 1.216 daireye yer veriliyor. Projede 1+0 ve 1+1 daireler için ayrı, 2+1 ile 3+1 daireler ve home office daireler için ayrı giriş çıkış bulunuyor.

Yüzde 60’lık kısmı yeşil alan ile sosyal donatılara ayrılan Esenyurt Babacan Premium’da yapay gölet, açık yüzme havuzu, dans salonu, özel loca alanları, çocuk havuzu, kamelya, yasemin havuzları ve süs şelaleleri yer alıyor.

Tüm bunların yanı sıra barbekü ve mangal alanı, yürüyüş yolları, fitness center, pilates alanı, Yoga alanı, tenis kortu, basketbol sahası, vitamin bar, Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, tuz odası, masaj odası ve sinema odası bulunuyor.

Firma Bilgisi: Babacan Yapı
Proje Bilgisi: Babacan Premium